Саджанці плодових дерев


Саджанці плодових дерев

Урожай, зібраний з плодових дерев, — гордість будь-якого садівника. Яблука, груші, персики, абрикоси радують око під час зростання. Вони є джерелом вітамінів і мінералів, тому кожен власник присадибної чи дачної ділянки вважає за необхідне придбати саджанці плодових дерев. В наш час їх активно використовують ще й як елементи ландшафтного дизайну.

В залежності від сорту, породи, клімату, типу ґрунту, такі дерева здатні плодоносити близько 20–50, а іноді навіть і 100 років. Категорія плодово-ягідних дерев включає велику кількість культур, у тому числі багаторічних. Фрукти, які збирають з них, є джерелом глюкози та сахарози. Їх вживають свіжими, сушать, додають у салати, з них варять варення, джеми, компоти. Тому купити саджанці плодових дерев має кожен дачник, який хоче отримати найбільшу користь від своєї ділянки.

Як правильно обрати

Щоб усі культури добре зростали і радували урожаєм, треба спершу уточнити умови вирощування для кожної. В першу чергу — скористатися порадами щодо районування в окремих кліматичних зонах. В Україні є Реєстр рослин, придатних для поширення у наших широтах. Районують зазвичай ті сорти, які дають добрий урожай і гарно зростають саме в цьому регіоні.

Перш ніж купувати саджанці плодових дерев, варто звернути увагу на коріння. Воно має виглядати живим, здоровим, без слідів обрізання чи оброблення. В залежності від виду коріння, продають наступні види саджанців:

  • голий корінь. Це найдешевший варіант. Але приживаються такі рослини погано, тому їх варто висаджувати вже у день покупки. Корінь не повинен бути зламаний, сухий (постійне зволоження — важлива умова для якісного зберігання), і найкраще, якщо біля головного є багато інших, дрібних;
  • у контейнері. Це найправильніший варіант, але спершу варто впевнитися, що корінь у гарному стані і земля навколо нього не обсипається занадто легко;
  • з грудками ґрунту. Такими бувають саджанці високих дерев. Найкраще висаджувати їх не пізніше, ніж через тиждень після покупки.

Пропонуємо купити саджанці плодових дерев сортів, найбільш стійких до впливу негативних погодних факторів. Пропонуємо матеріал, що гарантовано дає високу врожайність, від перевіреного виробника. Усі сорти фруктових і ягідних дерев щеплені. Ми надсилаємо їх поштою у чудовому стані, повністю готовими до висаджування. Доставляємо замовлення по Києву і всій Україні.


Порівняння товарів (0)Продано!
Персик Білий Лебідь, DekoPlant
Продано!
Яблуня Вістабела, DekoPlant
Продано!
Абрикос NJA-19, DekoPlant
Продано!
Абрикос Ананасний, DekoPlant
Продано!
Абрикос Київський красень, DekoPlant
Продано!
Абрикос Червонощокий, DekoPlant
Продано!
Абрикос Приция, DekoPlant
Продано!
Абрикос Харгранд, DekoPlant
Вже на складі!
Вишня Лутовка, DekoPlant
Продано!
Вишня Мелітопольська десертна, DekoPlant
Продано!
Груша Вижниця, DekoPlant
Вже на складі!
Груша Листопадова, DekoPlant
Продано!
Груша Талгарская красуня, DekoPlant
Продано!
Персик Київський ранній, DekoPlant
Продано!
Персик Рубіновий Принц, DekoPlant
Продано!
Персик Рэдхевен літній, DekoPlant
Вже на складі!
Слива Блю Фрі, DekoPlant
Продано!
Слива Богатир, DekoPlant
Продано!
Слива Ненька, DekoPlant
Продано!
Слива Эмпрес, DekoPlant
Показано з 1 по 20 із 36 (всього сторінок: 2)