src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Ми працюємо!

Насіння перцю


Насіння перцю

Різноманітні сорти перцю використовують в національних кухнях усього світу. Вітамінний овоч є інгредієнтом багатьох традиційних українських страв. Попри південне походження рослини, фермери та власники присадибних і дачних ділянок, придбавши в інтернет-магазині «Грін Декор» насіння перцю найбільш адаптованих до наших кліматичних умов сортів, успішно вирощують корисну городину в усіх регіонах України.

Вегетативні особливості сортів

Перець усіх відомих видів вирізняється тривалим вегетаційним терміном. Від пророщування насіння до отримання біологічно зрілого врожаю проходить від 70 до 180 діб. Не маючи теплого сезону такої тривалості, наші аграрії вирощують городину через розсаду, з подальшою висадкою у відкритий ґрунт.

Якісне насіння перцю є гарантією швидких сходів та гарного врожаю. Для теплолюбної рослини важливо підібрати добре освітлену ділянку, на якій більше 4 років не росли пасльонові культури. При дотриманні цих умов ранньостиглі сорти перцю дають врожай через 60–100 днів після сходів, середньозрілі рослини плодоносять на 100–120 день, а пізні — на 120–150 добу.

Різноманітність овочевої культури

Зрілий овоч може бути великим або дрібним, круглої, циліндричної чи конусоподібної форми. У кольоровій палітрі перців є забарвлення від світло-зеленого до майже чорного. Червоні плоди багаті вітаміном А, жовті — рутином, темні — високою кількістю антацитів. За смаковими якостями перець поділяють на дві основні групи:

  1. Солодкий. Різновиди городини, які ще називають салатними або болгарськими, вирізняються великими соковитими плодами з характерним запахом. Солодкий перець вживають у сирому вигляді або піддають термічній обробці. Популярні сорти: «любов F1», «сільвер бел F1», «колобок».
  2. Гострий. Довгі вузькі плоди з гірким, пряним і пекучим смаком. Перець має яскраве червоне забарвлення, від інтенсивності якого значною мірою залежить ступінь його пекучості. Гострий перець використовують як приправу до м'ясних, рибних та овочевих страв. Популярні сорти: «вогник», «каєнський».

Насіння перцю, що представлене в онлайн-каталозі «Грін Декор», стійке до складних погодних умов, захворювань і шкідників. Варто пам'ятати, що розсаду необхідно висаджувати на постійне місце приблизно на 60–80 добу після висіву, тому купити насіння треба заздалегідь, враховуючи термін дозрівання сортів та їх вегетативні особливості.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)