src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Ми працюємо!

Насіння редиски


Насіння редиски

Насіння редиски – смачна їжа на столі

Це один із найулюбленіших продуктів у нашій країні, тому більшість городників бажають вирощувати його в себе на ділянці. Перш за все для цього потрібно купити насіння редиски, яке потім висаджується. Є різні сорти овочу, які відрізняються за смаком, формою та термінами дозрівання. Об’єднує їх усіх одне: цей коренеплід є дуже корисним і смачним. З усіх різновидів його найціннішими сортами є європейські.

Користь продукту

Саме нею зумовлене бажання багатьох придбати насіння редиски, щоб самостійно вирощувати овоч, адже в цьому випадку можна бути впевненими, що в ньому збережені всі властивості, за які він цінується. До того ж кожен городник докладає зусиль до догляду за ґрунтом та бореться зі шкідниками. Користь редиски є такою:

  • овоч має у своєму складі багато вітамінів, мінералів, фенольних поєднань, які надають антиоксидантний вплив;
  • коренеплід є дієтичним, адже в ньому міститься багато води, а калорій він має невелику кількість;
  • є відмінним помічником для роботи травлення, що можливе завдяки наявності в редисці клітковини. Вона ж сприяє тому, що овоч дозволяє швидко наситити організм, позбавити його відчуття голоду, всупереч тому, що овоч є низькокалорійним.

Крім того, вважається, що в ньому містяться речовини, які запобігають розвитку онкологічних захворювань. Наразі на цю тему ведуться дослідження, і на 100% це не доведено, але склад овочу дозволяє з великою долею вірогідності робити такі припущення. Купити насіння редиски можна в інтернет-магазині Green Decor. У нас є багато різних сортів цього коренеплоду, і всі вони мають відмінну якість, а при правильному підході до вирощування є дуже смачними, поживними, корисними. Не менш приємною є їхня ціна, а також те, що клієнт швидко отримує своє замовлення.


Порівняння товарів (0)Лідер продажів!
Редис 18 днів 3г, GL Seeds
Лідер продажів!
Редис Блискавка 4г, GL Seeds
Лідер продажів!
Редис Мондиал F1 250 шт, Професійне насіння
Лідер продажів!
Редис Сора 3г, Елітсорт
Лідер продажів!
Редис 18 днів 3г, Смачний
Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)