Насіння редиски


Насіння редиски

Насіння редиски – смачна їжа на столі

Це один із найулюбленіших продуктів у нашій країні, тому більшість городників бажають вирощувати його в себе на ділянці. Перш за все для цього потрібно купити насіння редиски, яке потім висаджується. Є різні сорти овочу, які відрізняються за смаком, формою та термінами дозрівання. Об’єднує їх усіх одне: цей коренеплід є дуже корисним і смачним. З усіх різновидів його найціннішими сортами є європейські.

Користь продукту

Саме нею зумовлене бажання багатьох придбати насіння редиски, щоб самостійно вирощувати овоч, адже в цьому випадку можна бути впевненими, що в ньому збережені всі властивості, за які він цінується. До того ж кожен городник докладає зусиль до догляду за ґрунтом та бореться зі шкідниками. Користь редиски є такою:

  • овоч має у своєму складі багато вітамінів, мінералів, фенольних поєднань, які надають антиоксидантний вплив;
  • коренеплід є дієтичним, адже в ньому міститься багато води, а калорій він має невелику кількість;
  • є відмінним помічником для роботи травлення, що можливе завдяки наявності в редисці клітковини. Вона ж сприяє тому, що овоч дозволяє швидко наситити організм, позбавити його відчуття голоду, всупереч тому, що овоч є низькокалорійним.

Крім того, вважається, що в ньому містяться речовини, які запобігають розвитку онкологічних захворювань. Наразі на цю тему ведуться дослідження, і на 100% це не доведено, але склад овочу дозволяє з великою долею вірогідності робити такі припущення. Купити насіння редиски можна в інтернет-магазині Green Decor. У нас є багато різних сортів цього коренеплоду, і всі вони мають відмінну якість, а при правильному підході до вирощування є дуже смачними, поживними, корисними. Не менш приємною є їхня ціна, а також те, що клієнт швидко отримує своє замовлення.


Порівняння товарів (0)Лідер продажів!
Редис Сора 3г, Елітсорт
Лідер продажів!
Редис 18 днів 3г, Смачний
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)