src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Ми працюємо!

Насіння огірків


Насіння огірків

Огірки — найбільш поширена культура серед городників, власників приватних та дачних будинків. Це корисний і улюблений у багатьох овоч, який вживають сирим, додають у салати та різні страви, консервують на зиму. Насіння огірків можна вирощувати на відкритих грядках або в теплиці. Залежно від умов на конкретній ділянці, дачники обирають для висаджування сорти або гібриди.

Останнім часом частіше вирощують останні. Гібридні варіанти більш стійкі до захворювань, дають великий урожай, легко пристосовуються до різних умов. Проте вважається, що сортові овочі більш смачні. У строках достигання, вимогах до культивування, сортотипах вони майже не відрізняються.

Як правильно обрати

Вибираючи насіння огірка, слід пам’ятати — немає однозначно доброго чи поганого. Все залежить від конкретних умов вирощування. У виборі треба керуватись такими критеріями:

  • де буде зростати овоч — у теплиці чи на відритій грядці. У першому випадку не слід обирати сорти, які мають велике листя та сильно розростаються, адже їм не вистачить місця. Такі варіанти найкраще підходять для відкритих грядок;
  • чи знаходитимуться поруч інші овочі;
  • скільки бажано отримати врожаю з однієї одиниці. Деякі сорти або гібриди дають його багато, лише якщо висадити грядку великої площі;
  • особливості місця вирощування. Враховується, затінене воно або сонячне, затишне чи вітряне.

Перш ніж купити професійне чи будь-яке інше насіння огірків, варто також звернути увагу на спосіб запилення. Сорти й гібриди бувають, самозапильними або бджолозапильними, партенокарпічними. До першого типу відносяться, наприклад, «хрустяшка F1», «родничок F1». Самозапильні — «зозуля», «бригадний», партенокарпічні — «кібрія», «соната».

На нашому сайті — різне насіння огірка за доступними цінами. Тут можна замовити відразу декілька типів з доставкою по Києву та Україні поштою.


Порівняння товарів (0)Лідер продажів!
Огірок Бебі міні 10 шт, GL Seeds
Лідер продажів!
Огірок Засолювальний стандарт 0,5 г,GL Seeds
Лідер продажів!
Солодкий перець Богатир 0,2 г, Елітсорт
Лідер продажів!
Огірок Засолочний-65 1 г, GL Seeds
Лідер продажів!
Огірок На заздрість сусідам F1 10 шт, GL Seeds
Лідер продажів!
Огірок Артистократ F1 10 шт партенокарпік, GL Seeds
Лідер продажів!
Огірок Вдалий F1, Елітсорт
Лідер продажів!
Огірок Джерело 2г, Елітсорт
Лідер продажів!
Огірок Засолювальний-65 2 м, Елітсорт
Лідер продажів!
Ніжинський огірок-12 1г, Елітсорт
Показано з 1 по 20 із 27 (всього сторінок: 2)