src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Ми працюємо!

Граблі садові


Граблі – це одне з сільськогосподарських знарядь ручної праці. Вони являють собою держак та міцну колодку з однаковими зубцями або металевими прутами у вигляді віяла. Опорою служить довга ручка з пластику або дерева. Садові граблі можна знайти в інтернет-магазині Green Decor. На сайті є потрібні інструменти для садівників, городників та дачників. Лише кілька кліків знадобиться, щоб купити граблі та підібрати інший надійний садовий інвентар. 

Особливості практичних інструментів

Граблі для саду призначені для обробки та розпушування ґрунту, зручні для прибирання території. Вони належать до обов'язкових інструментів для саду та городу. Використовуються для робіт на землі та догляду за присадибною ділянкою. Без грабель складно обійтися, коли потрібно: 

  • вирівняти поверхню земельної ділянки;

  • зібрати в одну купу опале листя;

  • прибрати з поля скошену траву чи сіно;

  • позбавитися від дрібного сміття.

В онлайн-магазині Green Decor можна купити граблі різних конфігурацій. Це залізні моделі, що характеризуються довгим терміном служби та великим запасом міцності. Їх можна використовувати для сезонних робіт, а також для прибирання.

Основні різновиди конструкцій

Застосовують два види граблів:

  1. Вузькі, зубчасті. Такий інструмент характеризується міцною металевою основою. Він чудово підходить для трудомістких робіт, пов'язаних з аерацією, розпушуванням верхніх шарів ґрунту, вирівнюванням землі. Металеві граблі оснащені дротяними зубцями. Вони мають високу жорсткість, відмінно підійдуть навіть для робіт із дерном.

  2. Віялові вироби розсувного типу. Це легкий ручний інструмент (максимальна вага – 0,5 кг). Такі граблі виготовляють із металу або пластику. Вони гнучкі та пружні. Їх використовують для збирання сміття, листя, прибирання присадибної території, догляду за газоном, зручні для застосування на нерівних площинах.

Залежно від призначення й особливостей конструкції для кожного виду робіт рекомендується використовувати вироби різних розмірів та типу.

Green Decor – віртуальний магазин для корисних покупок

Для підвищення продуктивності не завадить мати кілька типів конструкцій, призначених для різних робіт. На нашому сайті представлені популярні товари для саду та городу. Це можуть бути садові, городні та спеціальні маленькі грабельки для робіт із розсадою. Важко зробити вибір? Щоб купити граблі, рекомендуємо звертати увагу на такі параметри, як:

  • матеріал (сталь, алюміній, пластик);

  • довжина ручки;

  • кількість зубців;

  • відстань між металевими прутами.

Для зручності покупців вся докладна інформація, ціна та фото вказані в картці товару. Якщо виникли питання, звертайтеся до наших консультантів. Вони допоможуть оформити заявку та відправлять товар того ж дня.


Порівняння товарів (0)Граблі віялові розсувні
Матеріал: сталь

159.50 грн

Граблі садові вузькі
Ширина, см: 25 Матеріал: сталь

108.50 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)