src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Ми працюємо!

Насіння кавуна


Насіння кавуна

Перед тим як купити насіння кавуна, необхідно визначитися з тим, які саме сорти вам підійдуть і де ви будете їх вирощувати. На півночі і в центральній частині країни літній сезон зазвичай триває 3–4 місяці, на півдні — 5–6, чого цілком достатньо для дозрівання ягоди. Потрібно розуміти, що рослина любить сонячне світло: їй потрібно багато тепла і достатня кількість вологи.

Висадку насіння кавуна здійснюють у відкритий грунт після того, як середньодобова температура досягне +15 градусів. У деяких випадках доцільно спочатку вирощувати розсаду, а потім висаджувати її в землю (зазвичай так роблять в холодних районах). Термін дозрівання ягоди становить близько 3 місяців.

Особливості культивації

Розглянемо основні правила вирощування цієї культури:

  1. Не допускається перемерзання саджанців. Якщо температура впаде нижче +7, то вони загинуть.
  2. Кавун добре переносить посуху, але все ж йому потрібна достатня кількість води. Тому варто поливати посіви хоча б пару разів на місяць.
  3. Для вирощування підходить піщаний грунт. На щільних землях рекомендується провести якісну оранку і розпушування, щоб забезпечити аерацію.
  4. Вирощувати кавуни на одному полі більше двох років поспіль не рекомендується. Вони вибирають із землі важливі компоненти, а ділянка уражається шкідниками. Для сівозміни зазвичай використовують пшеницю, кукурудзу, багаторічні трави, капусту, цибулю та ін.

Також слід враховувати якість ґрунту — в нього можна внести добрива, щоб вирівняти показники.

Як замовити

Щоб купити насіння кавуна, вам слід звернутися в наш інтернет-магазин. Ми продаємо тільки якісну продукцію від перевірених виробників і пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці.

Діє послуга доставлення товарів по Києву, можлива відправка в інші міста України. При необхідності менеджери детально проконсультують вас з будь-яких питань.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)