src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Ми працюємо!

Насіння кукурудзи


Насіння кукурудзи

Кукурудза — одна з найпопулярніших культур, яка вирощується в Україні. Посівний матеріал завоював прихильність внаслідок широкого використання на території країни, а також можливості експортувати значну кількість врожаю. Завдяки багатим ґрунтам і якісному посівному матеріалу вітчизняної селекції можна отримати доволі хороший прибуток. Проте варто знати нюанси вибору оптимального виду перед тим, як купити насіння кукурудзи.

Основні сорти

Ми пропонуємо купити насіння кукурудзи двох типів — для попкорну та цукрової. Особливість першого виду полягає в тому, що зерно має блискучу та гладку поверхню, яка тріскається при нагріванні. Найкраще вирощувати на Півдні. У зерен тонкі стінки. Варто враховувати ще кілька особливостей. Зерна містять краплини води з невеликою кількістю крохмалю, тому утворюється пара під дією тепла. Саме з цієї причини стінки лопаються.

Головна особливість солодкої кукурудзи — незначний вміст крохмалю та багато цукру. Такий сорт рекомендується вирощувати на ґрунтах, які багаті вологою. Насіння цукрової кукурудзи чутливе до гербіцидів, тому не варто висівати на полях, де багато бур’янів. Солодкі види можна декілька років поспіль вирощувати на тій самій площі.

Як вибрати посівний матеріал

Насіння кукурудзи відрізняється хорошими адаптаційними характеристиками, тому добре проростає на всій території України. Серед аграріїв найпопулярнішим вважається посівний матеріал, який має такі властивості:

  • добру врожайність;
  • хорошу окупність витрат;
  • невисокі вимоги до умов вирощування.

Перед тим як купити насіння кукурудзи, потрібно розуміти особливості ґрунту й погодні умови. Посівмат, який пропонується в інтернет-магазині, спокійно витримує велику кількість або ж відсутність опадів, не боїться перепадів температури.

Проте варто орієнтуватися на виробника та якість зерна. Найкращий варіант — купити насіння кукурудзи українського виробництва. Таке рішення вигідне тому, що посівмат має високу якість, але ціна на нього достатньо низька. До того ж насіння розраховане на вирощування саме в наших умовах, отже, урожай буде доволі високим.

Ми пропонуємо придбати посівний матеріал оптом і вроздріб. Якщо вам потрібні великі партії насіння кукурудзи, то потрібно зареєструватись на сайті та подати заявку. Після цього ви отримаєте доступ до оптових цін. Біля картки товару вказана роздрібна вартість. Доставка здійснюється у всі населені пункти країни.


Порівняння товарів (0)



Лідер продажів!
Кукурудза Поп Корн 10 г, GL Seeds
Лідер продажів!
Кукурудза суперсолодка 10 г, GL Seeds
Лідер продажів!
Кукурудза цукрова Спокуса F1 20г, GL Seeds
Лідер продажів!
Кукурудза Суперсолодка Classic 5г, GL Seeds
Лідер продажів!
Кукурудза Цукрова 10г, Елитсорт
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)