src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Дренаж MINI 1 ZRostai

Лідер продажів!
Виробник: ZRостай
Модель: 844-05
Наявність: В наявності
Артикул: drenag-mini-1lZR
Країна: Україна

15.5
  • 15.50 грн


  • Більше купуєш, менше платиш:
    >3 шт = 14.70 грн >5 шт = 14.30 грн >10 шт = 13.60 грн
Всі варіанти даного товару:
1 л
1 л

Стислі характеристики
Об`єм, л 1
Всі характеристики


Міні дренаж ELSA 1 л - ексклюзивний дренаж маленької фракції 5-10 мм.

Ретельно відібраний і просіяний.

Міні дренаж використовується при пересадці невеликих рослин в маленькі горщики. ідеально підходить для пересадки фіалок, кактусів, міні орхідей.

Міні дренаж відмінно оптимізує вологообмін і допомагає рослинам перенести періоди вимушеної посухи. Керамзит хімічно інертний, має нейтральний pH, не деградує і не має запаху.

Міні керамзит може використовуватися як добавка для вентилювання важких глинистих ґрунтів, що дозволяє рослинам отримати більшу кількість кисню. Оптимізується повітрообмін. Крім того, керамзитовий дренаж перешкоджає закислення грунту, виключає поява на його поверхні плісняви і мохів.

Застосовувати керамзит можна двома способами:

1. Можна перед посадкою рослин на дно горщика насипати керамзит шаром близько 1-2 см, зверху додати грунт, посадити рослину. Рекомендується зверху знову насипати 1-2 сантиметри керамзитового дренажу. Це усуває перегрів верхнього шару грунту і зменшує випаровування вологи з ґрунту.

2. Можна змішати керамзит з землею. Це поліпшить повітрообмін в ґрунті. Але для цих цілей все таки рекомендуємо використовувати Вермикуліт або Агроперліт

По закінченні 5 - 6 років перебування в землі керамзит поступово руйнується і перетворюється в грунт, тобто через 5 - 6 років дренаж слід змінити.

 


Розміри

Об`єм, л 1

Додатково

Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!