Оплата замовлення

Варіанти оплати за замовлений товар: 

1. Оплата на картковий рахунок Приват банка  -  - дуже зручно, швидко і надійно. Номер картки / рахунку і інструкції Ви отримаєте на пошту після оформлення замовлення, при виборі цього способу оплати.

Даний вид оплати можливий при доставці товару БУДЬ-ЯКИМ перевізником. При цьому це єдиний спосіб оплати для перевізників: "Делівері"

2. Післяоплата (наложка) - оплата замовлення готівкою безпосередньо в момент отримання товару на складі «Нової пошти» і «Укрпошти» Перед оплатою Ви можете перевірити товар на якість і комплектацію. Даний вид оплати можливий ТІЛЬКИ при доставці товару перевізниками «Нова пошта», і "Укрпошта" і ТІЛЬКИ якщо сума Вашого замовлення вище 120 грн.!

При оплаті "післяплатою", Ви оплачуєте "Нової Пошти" комісію 2% від суми замовлення + 13 грн за оформлення,, Укрпошта - 2% але не менше 10 грн.

3. Оплата готівкою кур'єру при доставці по Борисполю. Адресна доставка по Києву здійснюється тільки компанією Нова Пошта.

4. Безготівковий розрахунок - якщо Вам необхідно здійснити оплату за безготівковим розрахунком - повідомте нам про це - ми виставимо рахунок з усіма реквізитами від ФОП (2-я група, єдиний податок). Після отримання нами оплати на розрахунковий рахунок - ми зможемо Вам відправити замовлення.

    Перед оплатою переконайтеся, що коробка з товаром цільна і вантаж не пошкоджений, товар в повній комплектації. Ми завжди перевіряємо товар на дефекти перед відправкою і страхуємо його. Таким чином, у Вас є повна гарантія цілісності і працездатності одержуваного товару.

    При перерахуванні грошей на наш розрахунковий рахунок або картку згідно з виписаною нами рахунок - фактурі, у нас виникає боргове зобов'язання перед Вами. Підтверджуючим документом є платіжне доручення з банку, а при безготівковій оплаті виписка з Вашого рахунку. У Вас є всі важелі впливу на нас: суд, товариство захисту прав споживача і т.д.

    При доставці товару по Борисполю обов'язково перевіряйте отриманий товар при нашому співробітнику. Якщо товар Вам не підійшов, Ви можете відмовитися від замовлення. В даному випадку, оплачується тільки робота нашого кур'єра, яка становить 50 гривень.

І найголовніше:

Нам немає ніякого сенсу втрачати свою позитивну репутацію і довіру, які ми напрацювали.

Ви завжди нас можете знайти. Ми тут надовго і нам важливі довгострокові результати!