src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Ми працюємо!

Насіння кабачків


Насіння кабачків

Насіння кабачків має великий попит серед населення напередодні посівної, адже з нього можна виростити смачний, корисний, поживний овоч. Він використовується в приготуванні безлічі страв, а також у домашній заготівлі. Своєю чергою, команда Green Decor пропонує вам купити насіння кабачків у необхідній для вас кількості. У нас відсутнє мінімальне замовлення, адже ми співпрацюємо як із населенням, так і з професійними аграрними господарствами.

Великий вибір та комфортні умови придбання

У нашому каталозі, що постійно оновлюється, ви знайдете дуже багато посадкового матеріалу. Серед пропозицій є і насіння кабачків:

  • «Шпачок»;
  • «Кущовий»;
  • «Аспірант»;
  • «Раунд Б’єюті»;
  • «Мері Голд» та інші.

Овочі відрізняються поміж собою властивостями або формою, але їх об’єднують надзвичайні смакові характеристики. Якщо ви маєте складнощі з вибором, ми вам допоможемо. Наші фахівці порадять вам, які сорти кабачків краще використовувати для смаження, консервування або приготування ікри. Насіння зберігається на складі за належних умов, але наявність потрібно уточнити перед тим, як зробити замовлення.

Якщо ви мешкаєте в Києві, то маєте чудову нагоду завітати до нашого шоуруму або магазину. Доставку в інші регіони здійснюємо за підтримки компаній Delivery, «Нової пошти», «Укрпошти». Вартість перевезення залежатиме від ваги та тарифів оператора.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)