src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Ми працюємо!

Рукавички господарські


Виконання багатьох виробничих, побутових та господарських робіт неможливо уявити без практичних та зручних гумових рукавичок. Це надійний захист шкіри від агресивних реагентів, механічних ушкоджень, травм. Щоб захистити себе, інтернет-магазин Green Decor пропонує якісні латексні рукавички. Розглянемо їх переваги докладніше. 

Господарські рукавички для дому та дачі

Дачники, домогосподарки, підсобні працівники на перше місце ставлять власну безпеку та зручність. Саме тому господарські рукавички — це справжня паличка-виручалочка, що дозволяє безпечно та комфортно прибирати в будинку, займатися садовими справами чи працювати на виробництві. Міцні та приємні на дотик рукавиці підходять для різних робіт. Без них не обійтися в саду, на городі та присадибній ділянці.

Багаторазові латексні рукавички повинні відповідати таким вимогам:

 • висока зносостійкість;

 • гіпоалергенність;

 • стійкість до механічних навантажень, пошкоджень, хімічно агресивних речовин;

 • тривала експлуатація.

Для виробництва рукавичок використовується міцний та високоякісний латекс. Завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам продукція підходить для багаторазового використання. Вона призначена для роботи в приміщенні та на вулиці.

Рукавички латексні не бояться низьких та високих температур. З ними можна безпечно прати або мити посуд під струменем гарячої води. Латексні вироби чудово підходять для виконання інтенсивної механічної роботи. Спеціальне напилення та ребриста поверхня збільшують їхню міцність, забезпечують комфортне захоплення. Продукція стійка до різних агресивних середовищ (їдкі миючі, луги, кислоти). Вона відрізняється прекрасними гідроізоляційними властивостями, тому захищає руки навіть за тривалого впливу рідкого середовища.

Як вибрати засоби захисту

Рукавички латексні — це індивідуальний гумовий виріб. Вони випускаються у чотирьох стандартних розмірах (S, M, L, XL). Якщо підібрати модель за своїми параметрами, рукавички ідеально повторюють контури руки. Вони щільно сидять, не зісковзують і дозволяють зручно тримати інструменти.

Якщо розмір більше або менше, ніж рука, про ергономічність та комфорт можна забути. Рукавички знижують ефективність роботи, швидше зношуються і можуть стати причиною травми або подразнення на шкірі.

Переваги експлуатації 

Рукавички гумові ідеальні для роботи вдома. Також до переваг можна віднести:

 1. 100% стійкість до вологи.

 2. Високий захист від механічних, хімічних та інфекційних факторів.

 3. Еластичність та міцність матеріалу (виріб добре тягнеться, але не рветься).

 4. Легкість при одяганні та знятті.

 5. Універсальність та довговічність.

 6. Низьку ціну.

 7. Простоту та легкість догляду. Після використання достатньо прополоскати рукавички під проточною водою, висушити у вільному стані подалі від джерел гарячого повітря.

Кожне найменування докладно описано, вказана актуальна вартість, характеристики, фото. Плюс усі позиції в наявності. Деякі товари постачаються ексклюзивно для продажу в інтернет-магазині Green Decor. При цьому не потрібно купувати продукцію на мінімальну суму або проходити примусову реєстрацію на етапі оформлення заявки. Ми швидко збираємо замовлення та відправляємо перевіреним перевізником до будь-якого міста України. «Грін Декор» має власні склад та магазин, тому доступний самовивіз.


Порівняння товарів (0)Рукавички господарські S
Розмір: S Матеріал: латекс Колір: жовтий

27.50 грн

Рукавички господарські M
Розмір: M Матеріал: латекс Колір: жовтий

27.50 грн

Лідер продажів!
Рукавички господарські L
Рукавички господарські L
Розмір: L Матеріал: латекс Колір: жовтий

27.50 грн

Лідер продажів!
Рукавички господарські XL
Рукавички господарські XL
Розмір: XL Матеріал: латекс Колір: жовтий

27.50 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)