src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Ми працюємо!

Захист від комах


З настанням теплого сезону з'являються численні комахи: мошки, кліщі, комарі. Багато хто з них завдає шкоди не тільки деревам, чагарникам, але і є переносниками різних захворювань (малярія, бореліоз, енцефаліт). Щоб не наражати себе на ризики, пропонуємо звернути увагу на засоби захисту від комах. Це ефективні препарати із біологічним, хімічним, механічним принципом дії. Розглянемо докладніше продукцію, яку можна купити для використання у приміщенні та на вулиці.

Сучасні засоби захисту від комах 

Репеленти — універсальні препарати натурального та синтетичного походження. Вони використовуються для відлякування шкідників та захисту людини. Залежно від принципу дії репеленти можна розділити на групи:

  1. Засоби відлякуючого типу. Вони мають насичений, різкий запах, через який комаха не наближається до місця нанесення.

  2. Приманки для побутових шкідників Речовина має привабливий запах. Паразити харчуються препаратом-приманкою та переносять його на лапках, викликаючи зараження отруйним складом інших представників групи.

  3. Ультразвукові пристрої з сигналами, що відлякують. Це апарати, що виробляють хвилі певної частоти. Вони викликають стійку ворожість у шкідників, але слух людини їх не вловлює.

Засоби захисту від комах випускають у зручній формі та фасуванні. Це можуть бути аерозолі та спреї, які служать для швидкої та легкої обробки великої площі поверхні (наприклад, їх наносять на шкіру, одяг, предмети побуту). Альтернативне рішення — креми, лосьйони, спреї для застосування на шкірні покриви.
Ще один популярний варіант — клей, який наносять тонким шаром. Він економічний та зручний для використання. Хороше рішення для відкритого простору — спіралі від комах з ароматом чи нейтральним запахом. Електрофумігатори також ефективні від комарів та мух, але підходять виключно для використання у житлових приміщеннях. Для їх роботи необхідні вкладки або колби зі спеціальною рідиною. З їх допомогою отрутохімікати випаровуються та вражають ЦНС комахи. 
При використанні будь-якого з вибраних препаратів слід зробити тест на алергію.
Зацікавили ефективні засоби захисту від комах? Співробітники Green Decor оперативно допомагають підібрати товари, а при оформленні заявки комплектують та оперативно відправляють замовлення до будь-якого міста України


Порівняння товарів (0)Біопрепарат від мурах АнтАут, 80 гр
Вага, кг: 0.08 Тип: інсектициди Клас токсичності: 3 (малотоксичні)

109.50 грн

МурахаЦид, 120 г
Вага, кг: 0.12 Клас токсичності: 4 (нетоксичні)
1

54.50 грн

Лосьйон від комарів, 100 мл
Об`єм, л: 0.1

49.50 грн

Біопрепарат від мурах АнтАут, 40 гр
Вага, кг: 0.04 Тип: інсектициди Клас токсичності: 3 (малотоксичні)

48.50 грн

Аерозоль від комах, 400 мл
Об`єм, л: 0.4

106.50 грн

Аерозоль від комах, 600 мл
Об`єм, л: 0.6

166.50 грн

Сірчана димова шашка, 300 г
Тип: інсектициди, фунгіциди

42.50 грн

Показано з 1 по 20 із 20 (всього сторінок: 1)