src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Ми працюємо!

Сидерати


Сидерати

Для того щоб городня ділянка не втрачала своїх можливостей та щороку забезпечувала багатий врожай, вона повинна своєчасно збагачуватись органічними речовинами. Рослини-сидерати покликані забезпечувати ґрунту захисне покриття, сповільнювати ріст бур’янів, покращувати його склад та структуру без внесення хімічних домішок. Вони насичують ґрунт різноманітними мікроелементами та покращують його властивості.Тому купити сидерати та використовувати їх в сівозміні — найкращий варіант для городників та фермерів.

Основні переваги сидератів над іншими культурами — швидкі темпи росту, великий об’єм зеленої маси, а також незначні фізичні та фінансові витрати в порівнянні з іншими способами відновлення родючого земельного шару. Після того як ці органічні зелені добрива набувають оптимальних розмірів, їх скошують та заривають в ґрунті з метою подальшого розкладення на корисні речовини. 

Що використовують у якості сидератів

Для підвищення ефективності та поліпшення якості землі на присадибних ділянках і великих площинах використовують однорічні рослини. Найчастіше це бобові або швидкоростучі зернові культури. Серед них найпопулярнішими вважаються:

  • люцерна;
  • горох;
  • гірчиця;
  • фацелія;
  • рапс;
  • гречиха.

Садити визначені культури можна протягом усього сезону, обов’язково перекопуючи ділянку перед посадкою основних культур.

Де можна купити сидерати

Якісне насіння — запорука схожості та гарного зростання. Купити сидерати, які не підведуть та будуть працювати на поліпшення ґрунту, нескладно з інтернет-магазином GreenDecor. Ми пропонуємо швидке та якісне обслуговування, консультацію спеціалістів, які допоможуть визначитися з характеристиками культур, дадуть рекомендації по нормах висівання та агротехніці вирощування.


Порівняння товарів (0)Лідер продажів!
Сидерат Гірчиця біла 1 кг ZRостай
Лідер продажів!
Сидерат Фацелія 0,5 кг ZRостай
Сидерат Фацелія 0,5 кг ZRостай
Вага, кг: 0.5

93.50 грн

Лідер продажів!
Сидерат Жито озиме 1 кг ZRостай
Лідер продажів!
Сидерат Гірчиця чорна 1 кг ZRостай
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)