src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Ми працюємо!

Насіння салату


Насіння салату

Листя салату — вітамінний комплекс на обідньому столі

Салатне листя — перша городина, що з'являється на нашому столі навесні. Насіння салату проростає вже на 5–7 день після висіву при температурі +3–5 °C. Молоді сходи добре витримують навіть невеликий мороз. Місце для рослини вибирають сонячне, ґрунт розпушують на достатню глибину. З рядків. які відведено на ділянці під салатну культуру, протягом сезону збирають по декілька врожаїв.

Різновиди салатної культури

Салат — однорічна рослина з кореневою системою, що розростається у верхньому шарі ґрунту. Забарвлення салатних кущів варіюється від світло-зеленого до темно-фіолетового. Насиченість кольору, форма листя та спосіб його формування вказують на приналежність городини до певного різновиду салатів:

  • листового — рослини утворюють потужну розетку з тонких листків з рівними або надрізаними краями;
  • качанного — сформований з листя качан може бути круглої, плоско-округлої або овальної форми. Відтінок та щільність голівки залежать від сорту салату;
  • спаржевого (стеблового) — рослина складається з м'ясистого стебла довжиною до одного метра та щільного листя, різного за формою та кольором.

Насіння салату будь-якого типу досить дрібне, тому висаджують його на незначну глибину. Для листових сортів між рядами достатньо відстані близько 20 см, для качанних і стеблових міжряддя повинно бути не менше 40 см.

Популярні сорти салату

Вдало підібравши різновиди салату, садівники можуть зробити на своїй ділянці салатний конвеєр, який дозволить протягом всього сезону додавати до раціону джерело важливих для здоров'я вітамінів. В інтернет-магазині «Грін Декор» можна купити насіння найбільш популярних в Україні сортів:

  • «одеський кучерявець» — напівкачанна середньопізня культура великої врожайності з соковитим листям насиченого світло-зеленого кольору;
  • «руксай» — дуболистий сорт пізнього дозрівання з інтенсивним фіолетовим забарвленням;
  • «травнева королева» — круглокачанний середньостиглий салат, який добре росте на ґрунті будь-якого типу та має легкий, хрусткий смак;
  • «козімо» — качанний тип городини, який сіють у квітні та травні, має маслянисте гладеньке листя;
  • «леонора» — салат, який добре росте протягом весни і літа, не пускає стрілок та стійкий до шкідників;
  • «4 сезони» — середньостиглий качанний сорт, який вирощують як на відкритому ґрунті, так і в опалювальних теплицях.

Green Decor пропонує насіння салату від перевірених виробників, що гарантує швидкі сходи та добрий врожай.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)