Про нас - Green Decor - зробимо життя зеленіше ...

Ми пропонуємо якісний декор для саду, квіткові горщики, товари для квітництва і аксесуари, а також спеціальні біодобрива і біо засоби захисту рослин, які безпечні для вас і оточуючих. В результаті ми зможете Отримати красиво і пишно ростуть рослини, які перетворять будь-який елемент ділянки і будинку.

На відміну від інших магазинів, ми залишили одно напрямок і стали в ньому професіоналами. Наші фахівці зможуть допомогти в підборі необхідного інвентарю для догляду, відповідного декору під будь-який стиль. До нас ви зможете знайти:

· Кашпо і горщики для квітів.

· Декор з дерева.

· Садові фігури.

· Статуетки.

· Вази.

· Парканчики для декорування.

· Господарські товари

· Кліматична захисту.

· БІО захист від шкідників, субстрати і ґрунти.

· Касети і парники.Це дозволяє все знайти в одному місці і економить не тільки час, але фінанси на доставку.

Переваги роботи з «Грін Декор»

Зробити замовлення на сайті досить просто - зручний інтерфейс, а також можливість вибору з пошуку полегшує роботу, в результаті чого ви отримаєте досить варіантів для вибору декору і створення затишку у себе вдома.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

· Покупки без мінімальної суми - доставимо саме те і стільки, скільки Вам необхідно!

· Відсутність обов'язкової реєстрації - замовити можна з наданням мінімуму своїх даних

· Великий асортимент в наявності на реальному, а не віртуальному складі

· Швидке оформлення замовлення і доставки в будь-який регіон країни за вигідними цінами

· Вигідні ціни і спеціальні умови для постійних і оптових покупців, окремі цікаві пропозиції для декораторів та флористів

Компанія «Грін Декор» стане вашим головним помічником в декоруванні, вирощуванні та оздобленні. Зателефонуйте нам і переконаєтеся в цьому самостійно. Ви обов'язково знайдете для себе щось цікаве.

 

 

 

У нас на складі завжди присутні більше 90% асортименту, зазначеного на сайті в необхідній кількості. А якщо раптом товар закінчився - він поповнюється дуже часто і Вам не доведеться довго чекати ... І наш асортимент постійно поповнюється і розширюється - Ви обов'язково знайдете саме те, що допоможе Вам зробити Ваше життя зеленішою ...