src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Угода з користувачем Грін Декор

1. Щодо приймання та обробки замовлень

1.1 Розміщення замовлення

Замовлення приймаються від зареєстрованих так і незареєстрованих користувачів, тільки через інтернет магазин Продавця (по телефону замовлення не приймаються).

Реєстраційні дані Покупця Продавець використовує виключно для якісної взаємодії з Покупцем, і не має права передавати третім особам, за винятком випадків передбачених законодавством України.

1.2 Обробка замовлення

Після того, як Покупець зробив замовлення, йому приходить повідомлення на електронну адресу, що повідомляє про те, що замовлення потрапило в базу замовлень інтернет магазину Продавця.

Протягом доби представник інтернет магазина Продавця повинен зв'язатися з Покупцем за залишеними координатами (телефон / електронна адреса).

1.3 Коригування замовлення

При виконанні замовлення представник інтернет магазина Продавець не має права вносити зміни до переліку замовлених товарів і ціни на них без узгодження з Покупцем. У разі відсутності якогось замовленого товару Продавець зобов'язаний попередити Покупця і запропонувати відповідну заміну. При цьому Продавець не несе відповідальності за збитки або можливо втрачений прибуток Покупця.

2. Про оплату і документах

2.1 Спосіб видачі в залежності від умов доставки і оплати

2.1.1 Самовивіз

Якщо Покупець забирає товар самостійно, він повинен узгодити з представником інтернет магазину час і дату видачі замовлення. Оплата здійснюється за готівковим або безготівковим розрахунком.

2.1.2 Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється "Новою Поштою" і "Укрпоштою". Оплату доставки Покупець виробляє за свій рахунок. Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком.

2.2 Перевірка доставленого товару

При передачі замовлення, Покупець зобов'язаний перевірити відповідність найменувань і кількість товару на бланку замовлення реально привезеному товару.

3. Про доставку

3.1 Терміни

Зазвичай Продавець відправляє товар на наступний робочий день після зарахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця (при безготівковій оплаті) або на наступний робочий день після отримання замовлення (при самовивозі). При можливості у Продавця і зацікавленості у Покупця, замовлення за погодженням сторін може бути відправлений раніше. Замовник розуміє, що у Продавця може трапитися ситуація, при якій на відправку потрібно до 7 днів (стосується тільки рослин, насіння відправляються в найкоротші терміни). Якщо доставка буде тимчасово неможлива, то Продавець не приймає на себе жодних зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною поставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни поставки, він може відмовитися від замовлення.

У будь-якому випадку, представник інтернет магазина Продавця і Покупець обов'язково погоджують строки доставки між собою і прагнуть до виконання замовлення у встановлений час.

3.2 Скасування замовлення

Покупець має право скасувати замовлення до його відправлення або до вручення йому в руки при самовивозі. Покупець прагне попередити Продавця про скасування замовлення по можливості в найкоротші терміни.

Покупцеві, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час зі своєї вини або необґрунтовано відмовився від отримання замовлення при його доставці, не повертаються гроші.

Покупець розуміє і погоджується, що повторювані випадки скасування замовлення, а також зміна складу замовлення після здійснення продажу, може привести до того, що Продавець не буде обслуговувати надалі цього Покупця.

4. Про зовнішній вигляд товарів

Продавець прагне надавати на сайті дійсні зображення товарів і повну інформацію про товари. При цьому Покупець визнає, що можуть бути розбіжності реальної і представленої на сайті інформації. Покупець має право відмовитися купувати товар при виявленні невідповідності.

5. Про умови цієї Угоди

Продавець залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Продавець зобов'язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець не заперечує отримувати від Продавця повідомлення такого роду. Продавець повинен розміщувати умови даної Угоди на своєму сайті.