src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Ми працюємо!

Садові ножиці


Догляд за рослинами – це основа основ для садівників, власників дач. Найважливішим і дуже потрібним інструментом у їхньому арсеналі вважаються садові ножиці. Без них неможливо якісно стригти чагарники, обрізати дерева та проводити дрібні роботи на ділянці. Ножиці садові за найкращими цінами пропонує інтернет-магазин Green Decor. У віртуальному каталозі є все необхідне для благоустрою ділянки або городу.

Секатори – справжній помічник для роботи в саду

Шукаєте зручний інструмент для обрізки пагонів, гілок дерев? Садові ножиці – це дві ріжучі пластини, що працюють методом схрещування. Зріз відбувається в той момент, коли гострі частини з'єднуються одна з одною. 

Інвентар чудово підходить для:

  • стрижки живоплоту;

  • формування бордюрів, фігур, кромки газону;

  • обрізання виноградних пагонів, кущів, плодів.

Інструмент дозволяє з мінімальними зусиллями самостійно створити потрібний дизайн на ділянці або в саду. Він підходить для якісної стрижки листяного покриву, зрізання гілок квітучих рослин.

Як вибрати інвентар

Садові ножиці – це функціональний інструмент для широкого переліку робіт. Завдяки зручним ручкам навантаження рівномірно розподіляється на обидві руки, немає втоми під час тривалої роботи. Щоб максимально ефективно працювати на ділянці, підберіть потрібну модель.

До найпопулярніших належать:

  1. Інструмент для підрізання трави, кущів та гілок дерев. В основі ножиць – якісна сталь, леза самозаточувані, а ручки для зручності покриті ПВХ. Завдяки невеликій вазі цим інструментом дуже просто скористатися навіть у важкодоступних місцях.

  2. Ножиці-секатори садові, універсальні. Вони мають пружину. Конструкція передбачає плавні ріжучі рухи. Виготовляються зі сталі, мають тефлонове покриття, а нижнє виконано з нержавіючої сталі. Вироби стійкі до деформації. Вони забезпечені зручним обмежувальним ремінцем.

  3. Ножиці телескопічні (кущорізи). Інструменти оснащені довгими (до 89 см) алюмінієвими ручками. Застосовуються для оформлення чагарників. Зазвичай їх виготовляють зі сталі та алюмінію. Це міцні, довговічні та легкі садові ножиці.

У нашому інтернет-магазині можна купити ручний інструмент від вітчизняних виробників. Це надійна продукція без переплат. Садові ножиці підходять як професіоналам, так і новачкам.


Порівняння товарів (0)Ваша знижка: -30%
Ножиці для трави садові
Ножиці для трави садові
Матеріал: сталь+пвх

174.50 грн 122.20 грн

Ваша знижка: -20%
Ножиці-секатор з упорною пружиною
Ножиці-секатор з упорною пружиною
Матеріал: сталь+пвх

171.50 грн 137.20 грн

Ваша знижка: -45%
Ножиці для кущів телескопічні
Ножиці для кущів телескопічні
Матеріал: сталь

879.50 грн 483.70 грн

Кущоріз із прямим лезом
Матеріал: сталь

299.50 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)