Засоби захисту будинку і дачі від гризунів


Дрібні гризуни здатні масово проникати у житлові та побутові приміщення. Вони створюють гнізда, розмножуються, завдають шкоди будівлі та мешканцям. Виселити таких непрошених співмешканців буває дуже важко. Використовуючи надійні засоби захисту від гризунів, можна раз і назавжди вирішити це питання. 

Як підібрати ефективні засоби захисту

Шкідники завдають величезної шкоди деревам і культурним насадженням, вони проникають у комунікації, знищують майно. Дрібні гризуни є переносниками багатьох захворювань (тиф, сказ, лептоспіроз). Саме тому захист від щурів та мишей для багатьох власників приватних будинків стає першочерговим завданням.
Ефективно вирішує питання інтернет-магазин Green Decor. Це широкий вибір засобів захисту від гризунів. Умовно всі товари можна поділити на декілька груп:

  1. Захист будинку від мишей механічного типу. Це дерев'яні мишоловки на засувці, які ефективно винищують гризунів у приватних будинках, складських приміщеннях. Вироби прості, економічні та безпечні у використанні. Їх можна використовувати там, де отрути заборонені.

  2. Засоби біофізичного типу. У цю групу входять ультразвукові електричні відлякувачі. Вони є безпечними для людини. В їх основі пристрій, що виробляє хвилі певної частоти, що асоціюються у тварин з небезпекою. Шкідники швидко покидають житлові приміщення та більше не повертаються. Хорошим прикладом ефективного захисту від шкідників є сонячний відлякувач «Антикрот». Він виробляє звукові хвилі частотою 400 Гц кожні 30 секунд. З його допомогою шкідники залишають ділянку діаметром 500 м.

  3. Хімічні препарати. Це універсальний клей від гризунів, різні приманки та отруйні склади, які допомагають ефективно боротися зі шкідниками.

Щоб підібрати товар, пропонуємо вивчити інформацію, вказану виробником, або звернутися до наших консультантів. Вони знають особливості кожного найменування, тому порівняють чи порекомендують найефективніший варіант.
Крім професійної допомоги консультантів, наш інтернет-магазин відрізняє наявність власного складу та шоуруму, регулярне оновлення асортименту та вигідні умови співпраці як для нових, так і для постійних клієнтів. Багато товарів поставляються від виробників ексклюзивно для інтернет-магазину Green Decor.


Порівняння товарів (0)Антикрот - відлякувач кротів
Висота, см: 25.5 Діаметр, см: 6 Колір: зелений

278.50 грн

Приманка від гризунів зернова Щелкунчик сир + арахіс, 200 г
Вага, кг: 0.2 Клас токсичності: 4 (нетоксичні)

9.50 грн

Приманка від гризунів зернова Щелкунчик сир + арахіс, 315 г
Вага, кг: 0.315 Клас токсичності: 4 (нетоксичні)

15.50 грн

Мишоловка
Висота, см: 1.5 Ширина, см: 6 Довжина, см: 15

19.50 грн

Приманка від гризунів тісто Щелкунчик фільтр-пакет, 150 г
Вага, кг: 0.15 Клас токсичності: 4 (нетоксичні)

18.50 грн

Приманка від гризунів тісто Пацюк OFF фільтр-пакет, 225 г
Вага, кг: 0.225 Клас токсичності: 4 (нетоксичні)

22.50 грн

Приманка від гризунів гранула Пацюк OFF, 100 г
Вага, кг: 0.1 Клас токсичності: 4 (нетоксичні)

11.50 грн

Клейова пастка від гризунів 110x160 мм
Ширина, см: 11 Довжина, см: 16 Клас токсичності: 4 (нетоксичні)

19.50 грн

Шашка від кротів Щелкунчик 10 патронів
Клас токсичності: 4 (нетоксичні)

46.50 грн

Показано з 1 по 12 із 12 (всього сторінок: 1)