src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Саджанець Абрикос NJA-19, DekoPlant

Виробник: DekoPlant
Модель: 2001-13
Наявність: Немає в наявності
Артикул: 8799.003
Країна: Україна

195
  • 195.00 грн


Стислі характеристики
Культура Абрикос
Всі характеристики


Прекрасний, великоплідний абрикос NJA з медовим смаком.

Річний, середньостиглий сорт (збір урожаю в середині Липня), плоди жовто-оранжевого забарвлення, округлої форми з ніжним ароматом. Абрикос споживають як у свіжому вигляді, так і в приготуванні компотів, для заморозки, варення та інших заготовок.
Підщепа: жердель.

Опис сорту: дерево сильноросле, формує округлу среднезагущенную крону. У період плодоношення вступає на 2-3 рік після посадки в саду. Рослина морозостійка, зимостійкість вище ніж у багатьох інших сортів, среднеустойчиво до хвороб. Його варто збирати трохи недозрілим, інакше плоди осипаються, а м'якоть стає борошнистої. У прохолодному приміщенні врожай зберігається близько місяця.

Плоди: великі, масою від 100 до 180 грам, кулястої форми, жовто-оранжевого кольору з червоним рум'янцем на сонячній стороні. М'якоть світло-жовта, среднеплотная, м'ясиста і соковитий, з медовим присмаком і ароматом. Кісточка невеликих розмірів, солодка, добре відділяється від м'якоті.

Термін дозрівання плодів:середина Липня.

Час посадки: весна (квітень), осінь (жовтень).

Місце посадки: світле, сонячне, захищене від вітру, з легким, родючим грунтом.

Посадка: на постійне місце слід висаджувати 1-2 річні саджанці з добре розвиненою кореневою системою. Краще це робити в квітні, до початку розпускання бруньок, так як абрикос починає рано вегетувати. Розмір посадкової ями 70х70 см, якщо грунт бідна – 1х0,7 м. Покладіть 20-сантиметровий шар глини на дно посадкової ями, якщо грунт піщана. У посадкову яму внесіть суміш перегною з мінеральними добривами. На дно ями насипте верхній шар родючого ґрунту, попередньо змішаної з мінеральними добривами. У центр вбийте кількість, а коріння саджанця розподіліть по сторонам горбка. Після посадки саджанці рясно полийте, а грунт мульчируйте.

Догляд: обрізання, обробка від шкідників і збудників захворювань, рясний полив, розпушування грунту пристовбурового кола, підгодівля.

Упаковка: поліетиленовий пакет з кольоровою повнокольорового наклейкою.

Виробник: Україна, Декоплант.


Зовнішній вигляд

Культура Абрикос
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!