src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Саджанець Черешня Бигаро Бурлат, DekoPlant

Виробник: DekoPlant
Модель: 2062-13
Наявність: Немає в наявності
Артикул: 1416.003
EAN: 2014588028446
Країна: Україна

195
  • 195.00 грн


Стислі характеристики
Культура Черешня
Всі характеристики


Черешня Бігаро Бурлат -рранній сорт черешні з високими товарними і смаковими якостями, відноситься до кращих промислових сортів черешні.

Головним чином плоди вживаються в свіжому вигляді, але також добре застосовується для консервування. Сорт вирізняється прекрасною транспортабельністю.

Плоди до 7 гр, плоскокруглые, при повному дозріванні чорно-червоного кольору. Висока продуктивність - до 80 кг з дерева.

Черешня Бигаро Булат проявляє стійкість до грибних хвороб.

Упаковка: Гіга Пак (Giga Pack)-п/е пакет з субстратом з повнокольоровим биркою на стовбурі.

Вік саджанця: 1 рік.

Підщепа: антипко.

Особливості агротехніки. Навіть якщо сорт зимостійкий, краще вибрати ділянку, захищену від північних вітрів. Черешня – культура світлолюбна. Грунт повинен бути досить родючий, вологоємний і вологопроникний, за типом – супіщаний або середньосуглинковий. Черешня вимоглива до вологи, але не здатна переносити навіть недовгий час застої води. Тому не висаджуйте в місцях, де близько залягають грунтові води. Висаджують навесні. Посадочна яма 55-60 см, ширина 75-80 див. не перестарайтеся з добривами, їх достаток може привести до появи сильних приростів. Черешню можна висаджувати глибоко. Проводите щорічну формуючу обрізку, так як у черешні досить інтенсивний ріст пагонів. Робіть це навесні, до то як набухнуть бруньки. Восени або взимку цього робити не можна!

Протягом літніх місяців проведіть три додаткові поливи, кожен раз при цьому мульчуйте і розрихлюйте грунтову кірку. Поповнюйте запас поживних речовин черешні, поєднуючи органічні і мінеральні елементи живлення. Черешня дуже болісно реагує на нестачу вологи в землі. Поливайте додатково ваші дерева, особливо вони корисні перед початком підзимових холодів.Зовнішній вигляд

Культура Черешня
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!