Саджанці яблуні


Саджанці яблуні

Яблуня — головне дерево у плодовому або декоративному саду. Вона гарно квітне навесні, дає чудовий, багатий урожай, її плоди смачні, корисні і запашні. Саджанці яблунь завжди обирають першими, плануючи розташування рослин на дачній або присадибній ділянці. Більшість сортів сприйнятливі до будь-якого ґрунту, але для отримання плодів у великій кількості щороку дерева потрібно правильно висаджувати, постійно доглядати та обрізати.

На нашому сайті можна купити саджанці яблуні поширених в Україні сортів — «чемпіон», «голден», «лігол», «прима» та інших. Плоди мають різний розмір та колір, одні дозрівають раніше, інші — пізніше. Дерева сучасних сортів, зазвичай невисокі, близько 3–5 м.

Особливості вирощування

Щоб саджанці добре прийнялися і гарно плодоносили, варто дотримуватися певних правил:

  • термін висадки навесні залежить від готовності ґрунту. Він має добре розмерзтися, щоб можна було вирити яму. Найкращий час восени — з кінця вересня по кінець жовтня, доки не настали морози;
  • саджанці яблуні треба підготувати до висаджування. Для цього їх кілька годин тримають у розчині стимулятора. Для захисту від хвороб додають фунгіциди. Після висадки рослину поливають рідиною, що лишилася;
  • розміри посадкової ями — 80х80, приблизна глибина — 1 м. Туди додають компост із перегноєм, перемішують із суперфосфатом і заливають водою. Після посадки саджанець треба ретельно полити.

Яблуня невибаглива до ґрунту, але варто обирати родючі або окультурені суглинки. Для посадки добре підходять гарно освітлені місця, захищені від сильного вітру. Постійний догляд за деревами передбачає розпушування землі навколо кожного саджанця, постійний полив і підживлення. Через рік після посадки, ще до появи бруньок, крону треба підрізати.

На нашому сайті можна купити саджанці яблуні за доступною ціною. Увесь матеріал у чудовому стані, готовий до висаджування. Замовити їх пропонуємо з доставкою по Києву та Україні поштою.


Порівняння товарів (0)Продано!
Яблуня Вістабела, DekoPlant
Продано!
Яблуня Гала Маст, DekoPlant
Продано!
Яблуня Голден Делішес Рейдерс, DekoPlant
Вже на складі!
Яблуня Лігол, DekoPlant
Продано!
Яблуня Прима, DekoPlant
Вже на складі!
Яблуня Ред Джонапринц, DekoPlant
Вже на складі!
Яблуня Слава Переможцям, DekoPlant
Вже на складі!
Яблуня Чемпіон, DekoPlant
Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)