Годівниця Груша з пташкою

Виробник: Україна
Модель: 28-01
Немає в наявності
Артикул: KP0306(P)
Країна: Україна

249
  • 249.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 15
Ширина, см 13.5
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригинальная Кормушка Груша с птичкой для Вашего сада, загородного дома и дачи: высокое качество материала, уникальные формы, только высококачественные краски сохраняющие свой цвет при любых погодных условиях более 3-х лет!

Каждая фигурка уникальна и со своей душой, поскольку над каждой поработал квалифицированный скульптор и художник! Ваш сад заиграет абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашеу досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, влагонепроницамости і термостійкості. Це якість полістоун абсолютно не можна порівняти з украиснкими аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти на ринках, трасах, садових центрах...


Розміри

Висота, см 15
Ширина, см 13.5
Довжина, см 13.5

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!