Садова фігурка Салатная качка

Виробник: Україна
Модель: 643-01
Немає в наявності
Артикул: SFB0360043
Країна: Україна

209
  • 209.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 21
Ширина, см 16
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригинальная Фигурка Салатная утка для Вашего сада, загородного дома и дачи: высокое качество материала, уникальные формы, только высококачественные краски сохраняющие свой цвет при любых погодных условиях более 3-х лет!

Позитивная кухонная серия фигурок. Они очень нравятся детям, поскольку выглядят очаровательно и очень позитивно.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, оскільки над кожною попрацював кваліфікований скульптор і художник! Ваш сад заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашеу досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, влагонепроницамости і термостійкості. Це якість полістоун абсолютно не можна порівняти з украиснкими аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти на ринках, трасах, садових центрах...


Розміри

Висота, см 21
Ширина, см 16
Довжина, см 36

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!