src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Фігурка сором'язливий Хлопчик середній

Виробник: Україна
Модель: 872-01
Наявність: В наявності
Артикул: F4046(P)
Країна: Україна

579
  • 579.00 грн

Всі варіанти даного товару:
середній
середній

Стислі характеристики
Висота, см 40
Ширина, см 15.5
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригинальная Фигурка Мальчик стеснительный средний для Вашого саду, заміського будинку та дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби, що зберігають свій колір за будь-яких погодних умов більше 3-х років!

Цікава серія фігурок-діток – натуральність, висока якість – аналогів Ви не знайдете! Відмінно вписуються в будь-який ландшафтний дизайн та інтер'єр.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, бо над кожною попрацював кваліфікований скульптор та художник! Ваш садок заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашому досвіду та обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним та друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, вологопроникності і термостійкості. Цю якість полістоуну абсолютно не можна порівняти з іншими аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти в продажу...


Розміри

Висота, см 40
Ширина, см 15.5
Довжина, см 19.5

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!