src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Субстрат для ОРХІДЕЙ 1,5 л ZRостай

Лідер продажів!
Виробник: ZRостай
Модель: 506-05
Наявність: В наявності
Артикул: orhid1.5l-ZR
EAN: 4820145881106
Країна: Україна

14.5
  • 14.50 грн


  • Більше купуєш, менше платиш:
    >3 шт = 13.80 грн >5 шт = 13.30 грн >10 шт = 12.80 грн
Всі варіанти даного товару:
1,5 л
1,5 л

Стислі характеристики
Об`єм, л 1.5
Тип грунти
Всі характеристики


Субстрат для орхідей і фаленопсисів 1,5 л ZRостай зроблений виключно з високоякісної сировини

Субстрат для Орхідей - це ідеальне середовище для зростання орхідей. Він забезпечує захист від бактерій і грибів, має здатність вбирати в себе вологу, а потім поступово її віддавати рослині, володіє легкою, повітропроникною структурою.

Склад:

  • соснова кора дрібної фракції - створює повітро-проникний простір для коріння орхідеї. При бажанні Ви можете додати більш велику Кору в зручній упаковці 5 л
  • мох сфагнум - дезінфікує субстрат і є вологонакопичувачем - мох здатний увібрати води в себе до 20 разів більше свого об'єму і поступово її віддавати. Також Мох сфагнум є екологічно чистим добривом - цілком органічним. У процесі розкладу утворюються корисні для харчування речовини, особливо для зростання нових коренів.
  • вугілля деревне - хороший антисептик - зменшує ймовірність захворювань орхідей гнилями, бактеріальними захворюваннями коренів. Ще вугілля , поглинаючи зайву вологу з субстрату акумулює її, що дозволяє створити більш рівномірне зволоження. Також існує думка, що вугілля є ще і додатковим джерелом поживних речовин для рослини.

У нашому субстраті для Орхідей лише необхідні і корисні для орхідеї складові і нічого зайвого.

Ми спеціально не додавали в субстрат збірну солянку, оскільки кожна господиня знає свій секрет вирощування орхідей і вважає за краще додавати індивідуально в субстрат, наприклад, вермикуліт або агроперліт, хтось додає керамзит або ще щось. З нашим субстратом Ви можете все що захочете додати самостійно і в необхідних пропорціях.

При пересадці і догляді за Орхідеями РЕКОМЕНДУЄМО використовувати відмінно зарекомендувало себе біо добриво для орхідей: "Ембіко ОРХІДЕЯ"

Перед пересадкою орхідеї субстрат РЕКОМЕНДУЄМО обдати окропом або паром для додаткової дезінфекції.

У складі присутні дрібні частинки кори, моху, вугілля, які в процесі зберігання і транспортування перетираються між собою і створюють пилову масу - запевняємо Вас - це не сміття і ми ретельно просіваємо субстрат перед фасуванням у пакети.


Розміри

Об`єм, л 1.5

Додатково

Тип грунти
Увага: HTML не підтримується!


Ми працюємо!