src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Субстрат для ОРХІДЕЙ 30 л ZRостай

Лідер продажів!
Виробник: ZRостай
Модель: 1679-05
Наявність: В наявності
Артикул: orhid30l-ZR
Країна: Україна

135
  • 135.00 грн


  • Більше купуєш, менше платиш:
    >3 шт = 128.30 грн >5 шт = 124.20 грн >10 шт = 118.80 грн
Всі варіанти даного товару:
30 л
30 л

Стислі характеристики
Об`єм, л 30
Тип грунти
Всі характеристики


Субстрат для орхідей і фаленопсисів ZRостай- у вигідній упаковці - 30 л - зручно і вигідно для великих цінителів Орхідей.

Субстрат для Орхідей 30 л ZRостай - це ідеальне середовище для зростання орхідей. Він забезпечує захист від бактерій і грибів, має здатність вбирати в себе вологу, а потім поступово її віддавати рослині, володіє легкою, повітропроникною структурою.

Склад:

  • соснова кора дрібної фракції - створює повітро проникний простір для коріння орхідеї. При бажанні Ви можете додати більш велику Кору в зручній упаковці 5 л
  • мох сфагнум - дезінфікує субстрат і є вологонакопичувачем - мох здатний увібрати води в себе до 20 разів більше свого об'єму і поступово її віддавати. Також Мох сфагнум є екологічно чистим добривом - цілком органічним. У процесі розкладу утворюються корисні для харчування речовини, особливо для зростання нових коренів.
  • вугілля деревне - хороший антисептик - зменшує ймовірність захворювань орхідей гнилями, бактеріальними захворюваннями коренів. Ще вугілля , поглинаючи зайву вологу з субстрату акумулює її, що дозволяє створити більш рівномірне зволоження. Також існує думка, що вугілля є ще і додатковим джерелом поживних речовин для рослини.

У нашому субстраті для Орхідей лише необхідні і корисні для орхідеї складові і нічого зайвого.

Ми спеціально не додавали в субстрат збірну солянку, оскільки кожна господиня знає свій секрет вирощування орхідей і вважає за краще додавати індивідуально в субстрат, наприклад, вермикуліт або агроперліт, хтось додає керамзит або ще щось. З нашим субстратом Ви можете все що захочете додати самостійно і в необхідних пропорціях.

При пересадці і догляді за Орхідеями РЕКОМЕНДУЄМО використовувати відмінно зарекомендувало себе біо добриво для орхідей: "Ембіко ОРХІДЕЯ"

Перед пересадкою орхідеї субстрат НЕОБХІДНО обдати окропом або паром для додаткової дезінфекції.

У складі присутні дрібні частинки кори, моху, вугілля, які в процесі зберігання і транспортування перетираються між собою і створюють пилову масу - запевняємо Вас - це не сміття і ми ретельно просіваємо субстрат перед фасуванням у пакети.


Розміри

Об`єм, л 30

Додатково

Тип грунти
Увага: HTML не підтримується!


Ми працюємо!