src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Вермикуліт 3 л ZRostay

Лідер продажів!
Виробник: ZRостай
Модель: 713-05
Наявність: В наявності
Артикул: verm-3l-ZR
Країна: Україна

79.5
  • 79.50 грн


  • Більше купуєш, менше платиш:
    >3 шт = 75.50 грн >5 шт = 73.10 грн >10 шт = 70.00 грн
Всі варіанти даного товару:
3 л
3 л

Стислі характеристики
Об`єм, л 3
Всі характеристики


Вермикуліт 3 л ZRостай- ефективний біостимулятор і розпушувач грунту

Спучений вермикуліт дуже пористий, легкий, сипучий матеріал.

Вермикуліт має високу всмоктуючою здатністю - може увібрати рідини до 400% власної ваги. При цьому він слабо гігроскопічний (тобто мало вбирає в себе вологи з навколишнього повітря). Вологість вермикуліту при 100% вологості повітря становить всього близько 10%.

Мінерал не схильний до розкладання і гниття під дією мікроорганізмів, не є сприятливим середовищем для комах і гризунів.

Вермикуліт містить корисні для рослин мікроелементи - кальцій, магній, калій, алюміній, залізо, кремній. Але більша частина мікроелементів знаходиться в важкодоступній формі. Тому вермикуліт можна розглядати як основного "постачальника" необхідних елементів живлення рослин (хоча, безумовно, рослини поступово споживають їх).

Однак, завдяки високій ионообменной здатності, вермикуліт може утримувати позитивно заряджені іони калію, магнію та інших елементів добрив, що вносяться в грунт, і поступово віддавати їх рослинам.

Його перевагами є стерильність і інертність. Крім того, встановлено, що звичайний торф не в змозі тривалий час утримувати вологу. При додаванні 25-75% вермикуліту торф'яна маса має практично стабільну вологість навіть в умовах посухи. Дані властивості вермикуліту дозволяє його рекомендувати для застосування у відкритому ґрунті з метою запобігання поверхневого шару від висушення (мульчування), а також регулювання РН грунту. Одночасно, завдяки здатності утримувати не тільки воду, а й повітря, вермикуліт є прекрасним кондиціонером ґрунтів.

Ті ж властивості спученого вермикуліту визначили його широке застосування за кордоном в якості носіїв фосфорних, калійних, азотних і ін. Добрив. Пористі гранули вермикуліту, володіючи здатністю моментально вбирати добрива, віддають їх назад поступово створюючи сприятливі умови для харчування кореневих систем будь-яких агрокультур.

У садівництві та городництві застосування вермикуліту включає такі напрямки, як використання вермикуліту в складі грунту для вирощування кімнатних рослин і розсади, а також захисного середовища.

Вермикуліт покращує ґрунтову структуру, дренаж і надходження в грунт, що сприяє розвитку більш розгалуженої кореневої системи дорослих рослин і розсади. Це скорочує час пророщування насіння і прискорює ріст рослин.

Особливою сферою застосування вермикуліту є декоративна і лікарська рослинництво в закритому і відкритому грунтах.

Вермикуліт має істотні переваги перед іншими субстратами при вирощуванні розсади овочевих рослин і живцюванні декоративних і лікарських рослин. Розсада на вермикуліті розвивається краще, легко витягається з субстрату без пошкоджень навіть тонких коренів, відмінно приживається на постійному місці, що забезпечує більш високий урожай.


Розміри

Об`єм, л 3

Додатково

Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!