Вермикуліт в мішку 80 л

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 1682-05
В наявності
Артикул: verm-100l-ZR
Країна: Україна

669
  • 669.00 грн

Всі варіанти даного товару:
80 л
80 л

Стислі характеристики
Об`єм, л 80
Всі характеристики


Вермикуліт в вигідною фасування - мішку 80 л - ефективний біостимулятор і розпушувач грунту.

Має середню фракцію - 2 мм - відмінно підходить для вирощування рослин і розпушування грунту.

Спучений вермикуліт дуже пористий, легкий, сипучий матеріал.

Вермикуліт має високу всмоктуючою здатністю - може ввібрати рідини до 400% власної ваги. При цьому він слабо гігроскопічний (тобто мало вбирає в себе вологи з навколишнього повітря). Вологість вермикуліту при 100% вологості повітря складає всього близько 10%.

Мінерал не схильний до розкладання і гниття під дією мікроорганізмів, не є сприятливим середовищем для комах і гризунів.

Вермикуліт, що містять корисні для рослин мікроелементи - кальцій, магній, калій, алюміній, залізо, кремній. Але більша частина мікроелементів знаходиться у важкодоступній формі. Тому вермикуліт не можна розглядати як основного постачальника" необхідних елементів живлення рослин (хоча, безумовно, рослини поступово споживають їх).
Однак, завдяки високої іонообмінної здібності, вермикуліт може утримувати позитивно заряджені іони калію, магнію та інших елементів добрив, внесених у грунт, і поступово віддавати їх рослинам.

Його перевагами є стерильність та інертність. Крім того, встановлено, що звичайний торф не в змозі тривалий час утримувати вологу. При додаванні 25-75% вермикуліту торф'яна маса має практично стабільну вологість навіть в умовах посухи. Дані властивості вермикуліту дозволяє рекомендувати його для застосування у відкритому грунті з метою запобігання поверхневого шару від висушення (мульчування), а також регулювання РН ґрунту. Одночасно, завдяки здатності утримувати не тільки воду, а й повітря, вермикуліт є прекрасним кондиціонером ґрунтів.

Ті ж властивості спученого вермикуліту зумовили його широке застосування за кордоном в якості носіїв фосфорних, калійних, азотних та інших добрив. Пористі гранули вермикуліту, володіючи здатністю моментально вбирати добрива, віддають їх назад поступово створюючи сприятливі умови для живлення кореневих систем будь агрокультур.

У садівництві та городництві застосування вермикуліту включає такі напрями, як використання вермикуліту в складі ґрунту для вирощування кімнатних рослин і розсади, а також захисного середовища.

Вермикуліт покращує грунтову структуру, дренаж і надходження в ґрунт, що сприяє розвитку більш розгалуженої кореневої системи дорослих рослин і розсади. Це скорочує час пророщування насіння та прискорює зростання рослин.

Особливою областю застосування вермикуліту є декоративна і лікарська рослинництво в закритому і відкритому грунтах.

Вермикуліт має істотні переваги перед іншими субстратами при вирощуванні розсади овочевих рослин і живцюванні декоративних і лікарських рослин. Розсада на вермикуліті розвивається краще, легко витягується з субстрату без пошкоджень навіть тонких коренів, відмінно приживається на постійному місці, що забезпечує більш високий урожай.


Розміри

Об`єм, л 80
Увага: HTML не підтримується!