Агроперлит в мішку 100 л

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 1681-05
В наявності
Артикул: perlit100l-ZR
Країна: Україна

239
 • 239.00 грн

Всі варіанти даного товару:
100 л
100 л

Стислі характеристики
Об`єм, л 100
Всі характеристики


Деревне вугілля 1 л тм ZRостай - необхідний компонент для приготування субстрату для Орхідей.

Виготовлений виключно з дерев листяних порід за спеціальною технологією без потрапляння кисню, що дозволяє вугіллю зберегти всі свої переваги.

Деревне вугілля ZRостай - необхідний для успішного вирощування орхідей, оскільки здатний підтримувати ніжні коріння Вашого рослини, не "душили" його.

Повністю натуральний продукт.

Переваги деревного вугілля ZRостай:

  • Регулятор вологості грунту - додавання вугілля в грунт перешкоджає її надмірного зволоження, яке може нашкодити рослинам. Орхідні погано переносять надлишок вологи, і такий регулятор їм необхідний. З іншого боку, утримуючи воду, деревне вугілля стає донором вологи при недостатньому поливі.
  • Органічне добриво грунту - вугілля є джерелом цінних елементів – азоту, калію і фосфору. При взаємодії деревного вугілля з водою в грунті утворюються корисні сполуки, які надходять до коріння в легко засвоюваній формі.
  • Адсорбент - деревне вугілля поглинає з грунту шкідливі для рослин сполуки. Фільтрує домішки, які можуть нашкодити кореневої зоні орхідей. Зберігає (адсорбує) зайві поживні речовини (добрива) і вивільняє їх пізніше, коли це необхідно
  • Антисептик - яскраво виражену антибактеріальну, протигрибковий і противопаразитное дію вугілля допомагає запобігти поширені захворювання.
  • Дренаж - деревне вугілля, маючи легку пористу структуру, сприяє більш ефективному доступу кисню до коренів, а також перешкоджає загнивання коренів у важкому грунті.
  • Нейтралізатор підвищеної кислотності грунту.
  • Стимулятор росту рослин за рахунок позитивного впливу на розвиток в грунті корисних мікроорганізмів.

Додавання деревного вугілля як компонент субстрату, скорочує пересадки орхідних вдвічі, оскільки уповільнює розпад рослинних матеріалів.

Вугілля спеціально подрібнений до фракції 2-15 мм - ідеальний розмір для субстрату.


Розміри

Об`єм, л 100
Увага: HTML не підтримується!