Субстрат для ОРХІДЕЙ 3 л ZRостай

Лідер продажів!
Виробник: ZRостай
Модель: 1171-05
В наявності
Артикул: orhid3l-ZR
Країна: Україна

21.5
  • 21.50 грн


  • Більше купуєш, менше платиш:
    >3 шт = 20.40 грн >5 шт = 19.80 грн >10 шт = 18.90 грн
Всі варіанти даного товару:
3 л
3 л

Стислі характеристики
Об`єм, л 3
Всі характеристики


Субстрат для орхідей і фаленопсисов 3 л зроблений виключно з високоякісної сировини

Субстрат для Орхідей 3 л - це ідеальне середовище для зростання орхідей. Він забезпечує захист від бактерій і грибів, має здатність вбирати в себе вологу, а потім поступово її віддавати рослині, володіє легкою, повітропроникною структурою.

Склад:

  • соснова кора дрібної фракції - створює повітро проникне простір для коріння орхідеї. При бажанні Ви можете додати більш велику Кору в зручній упаковці 5 л
  • мох сфагнум - дезінфікує субстрат і є влагонакопителем - мох здатний увібрати води в себе до 20 разів більше свого обсягу і поступово її віддавати. Також Мох сфагнум є екологічно чистим добривом - цілком органічним. У процесі розкладу утворюються корисні для харчування речовини, особливо для зростання нових коренів.
  • вугілля деревне - хороший антисептик - зменшує ймовірність захворювань орхідей гнилями, бактеріальними захворюваннями коренів. Ще вугілля , поглинаючи зайву вологу з субстрату акумулює її, що дозволяє створити більш рівномірне зволоження. Також існує думка, що вугілля є ще і додатковим джерелом поживних речовин для рослини.

У нашому субстраті для Орхідей лише необхідні і корисні для орхідеї складові і нічого зайвого.

Ми спеціально не додавали в субстрат збірну солянку, оскільки кожна господиня знає свій секрет вирощування орхідей і вважає за краще додавати індивідуально в субстрат, наприклад, вермикуліт або агроперліт, хтось додає керамзит або ще щось. З нашим субстратом Ви можете все що захочете додати самостійно і в необхідних пропорціях.

При пересадці і догляді за Орхідеями РЕКОМЕНДУЄМО використовувати відмінно зарекомендувало себе біо добриво для орхідей: "Эмбико ОРХІДЕЯ"

Перед пересадкою орхідеї субстрат НЕОБХІДНО обдати окропом або паром для додаткової дезінфекції.

У складі присутні дрібні частинки кори, моху, вугілля, які в процесі зберігання і транспортування перетираються між собою і створюють пылеобразную масу - запевняємо Вас - це не сміття і ми ретельно просіваємо субстрат перед фасуванням у пакети.


Розміри

Об`єм, л 3
Увага: HTML не підтримується!