src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Цитокінінова паста 1,5 мл ZRостай - супер стимулятор утворення бруньок

Лідер продажів!
Виробник: ZRостай
Модель: 533-05
Наявність: В наявності
Артикул: cyt1.5
EAN: 4820133830246
Країна: Україна

18.5
  • 18.50 грн


Стислі характеристики
Об`єм, л 0.0015
Всі характеристики


Цитокининовая паста 1,5 мл - це фитогормональная вітамінна паста, стимулятор пробудження сплячих бруньок і утворення нових з подальшим проростанням квітконоса і «діток» на 7-14 день без загрози для материнської рослини.

Використовується як стимулятор росту і розмноження для Орхідей, Фіалок, Кактусів, Цитрусових, Адениума, Фікусів, Драцен, Цимбидумов та інших декоративних рослин та квітів.

Застосовується в садівництві і кімнатному квітникарстві для прискорення закладки, розвитку і зростання нирок, а також для стимуляии цвітіння і розмноження. Може застосовуватися на всіх видах рослин.

В домашніх умовах краще використовувати цитокининовую пасту, коли температура піднімається вище і стає більше світла.

Покрокова інструкція отримання діток з допомогою цитокининовой пасти:
1. Зняти "чохли" зі сплячих бруньок на квітконосах. Рекомендовано мазати не більше 2-3 нирок на одному квітконосі.
2. Канцелярським ножем завдати не глибокий надріз на нирки (трохи подряпати).
3. Нанести цитокининовую пасту на нирки. Наносимо стільки, як написано в інструкції - приблизно один кулька пасти діаметром 3-4 мм.

4. Відразу після цього полити орхідеї добривом (ми рекомендуємо повністю біологічне добриво "Эмбико ОРХІДЕЯ" - воно відмінно стимулює ріст вегетативної маси та оздоровлює вся рослина). Через місяць ще раз полити цим же добривом. Далі удобрюємо у міру потреби і залежно від зростання діток.

 

МАЗАТИ МОЖНА ТІЛЬКИ ЗДОРОВІ РОСЛИНИ ТА ДОБРЕ УКОРІНЕНІ, ХВОРІ І ТІЛЬКИ ЩО ПЕРЕСАДЖЕНІ МАЗАТИ НЕ МОЖНА!!!!!!

Дітки виходять при підвищеній температурі і вологості, тобто оброблену цитокининовой пастою орхідею бажано помістити в орхидариум і створити їй належні умови.

Інструкція до фото:

Інструкція нанесення цитокінінової пасти - Крок1 ⇒ Інструкція нанесення цитокінінової пасти - Крок2 ⇒ Інструкція нанесення цитокінінової пасти - Крок3 ⇒ Інструкція нанесення цитокінінової пасти - Крок4   Інструкція нанесення цитокінінової пасти - Крок5 ⇒ Інструкція нанесення цитокінінової пасти - Крок6 ⇒ Інструкція нанесення цитокінінової пасти - Крок7Інструкція нанесення цитокінінової пасти - Крок8 . 


Розміри

Об`єм, л 0.0015

Додатково

Увага: HTML не підтримується!


Ми працюємо!