Живе добриво для Орхідей 35 мл

Лідер продажів!
Organic Standart
Виробник: БТУ
Модель: 2457-07
В наявності
Артикул: 2457-07
Країна: Україна

13.5
  • 13.50 грн


Стислі характеристики
Об`єм, л 0.035
Клас токсичності 4 (нетоксичні)
Всі характеристики


Шукаєте, де купити добриво для орхідей? Якісні, ефективні засоби є в інтернет-магазині Green Decor. Ми пропонуємо вибір продуктів для догляду за орхідеями й іншими кімнатними рослинами. Одне з них — живе добриво для Орхідей 35 мл - у зручному пакетику для одноразового застосування. Це комплекс мікроорганізмів, які активізують тривале цвітіння, розвиток і формування бутонів, забезпечують насичений колір пелюсток і листя. Ви можете купити добриво для орхідей, щоб довше милуватися красою рослин, захистити культури від грибних і бактеріальних хвороб.

Комплексний вплив

Живе біодобриво для орхідей спрямоване на комплексну підживлення квітів (кореневу і позакореневе). Засіб підвищує стійкість рослин до захворювань, шкідників, грибків і бактерій. При застосуванні препарату відновлюється і поліпшується мікрофлора субстрату, що сприятливо позначається на зростанні квітів.

Біопідкормка містить комплекс корисних мікроелементів і сполук, які необхідні культурі. Формула добрива складається з:

  • природних азотфіксуючих сполук;
  • фунгіцидних бактерій;
  • мікроорганізмів, які мобілізують фосфор і калій;
  • фітогормонів;
  • вітамінів і амінокислот;
  • фунгіцидів;
  • мікро - і макроелементів.

Така багата формула засобу забезпечує повноцінне харчування, що призводить до тривалого, безперервного цвітіння. Застосування комплексу пробуджує культуру, яка перебуває в тривалому сплячому стані. Він захищає від різних збудників, але не викликає звикання. З використанням препарату збільшується кількість пагонів на стеблі, пелюстки і листя набувають більш насичений колір.

Рослини стають стійкими до негативних зовнішніх чинників. Засуха або температурні коливання не позначаються на розвитку кольорів. Добриво можна використовувати, щоб знизити стрес при пересадці, недостатньому поливі, обмороженні, поганому харчуванні і неправильне внесення інших препаратів. Комплекс живих мікроорганізмів сумісний з іншими засобами, що забезпечують захист рослин.

Застосування:

Спосіб застосування
Норма витрати
Періодичність обробок
Обприскування
35 мл на 0,5-1 л води
1 раз в 7-14 днів
Полив
35 мл на 2 л води
1 раз у 14 днів
Замочування коренів (напування):
- при пересадці
- при харчуванні
- для профілактики грибкових і бактеріальних хвороб
35 мл на 2 л води
на 2 години
1 раз у 14 днів

Щоб купити добриво для орхідей, зверніться до менеджера компанії або оформіть заявку. Ви можете скористатися послугами доставки по Україні або забрати товар із офісу в Києві, вибрати зручний спосіб оплати (готівковий або безготівковий розрахунок), отримати знижку. Зробіть свій живий куточок з орхідей ще красивіше. У нас ви знайдете все, що для цього потрібно.


Розміри

Об`єм, л 0.035

Додатково

Клас токсичності 4 (нетоксичні)
Увага: HTML не підтримується!