src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Фігура садова Ведмедик садівник на тракторі малий

Виробник: Україна
Модель: 402-01
Наявність: В наявності
Артикул: F4019(P)
Країна: Україна

629
  • 629.00 грн

Всі варіанти даного товару:
малий
малий
Нет в наличии
великий
великий

Стислі характеристики
Висота, см 35
Ширина, см 19
Матеріал полістоун
Всі характеристики


А у Вас есть свой личный садовник?

Оригинальная Фигурка Мишка садовник на тракторе малый для Вашого саду, заміського будинку та дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби, що зберігають свій колір за будь-яких погодних умов більше 3-х років!

Новейшая серия фигурок-Мишек - помощников! Аналогов Вы не найдёте! Отлично вписываются в любой ландшафтный дизайн и интерьер.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, бо над кожною попрацював кваліфікований скульптор та художник! Ваш садок заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашому досвіду та обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним та друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, вологопроникності і термостійкості. Цю якість полістоуну абсолютно не порівняти з аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти в продажу...


Розміри

Висота, см 35
Ширина, см 19
Довжина, см 28

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!