Фігура садова Гном з табличкою 1

Виробник: Україна
Модель: 332-01
В наявності
Артикул: F4021(P)
Країна: Україна

839
  • 839.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 60
Ширина, см 25
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Гноми (від лат. gēnomos — підземний житель, або від ін-грец. Γνώση — знання) — казкові карлики із західноєвропейського, в першу чергу германо-скандинавського, фольклору, часті герої казок і легенд.

Згідно з оповідями, вони бородаті і славляться багатством і майстерністю

Наша садова фігура Гном з табличкою 1 - не тільки прикрасить ваш сад і двір, але і буде захищати Вас від негативу і злих духів!

Все мы знаем, что сказочные гномы домоседы, они редко покидают свои домики, а уж если отправляются в путь, то только по большой надобности. Именно поэтому у всех народов садовые фигуры гномы символизируют домашний уют и покой, приверженность традициям и верность. Они очень нравятся детям, поскольку выглядят очаровательно и очень позитивно.

Каждая фигурка уникальна и со своей душой, поскольку над каждой поработал квалифицированный скульптор и художник! Ваш сад заиграет абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашеу досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, влагонепроницамости і термостійкості. Це якість полістоун абсолютно не порівняти з українськими аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів...


Розміри

Висота, см 60
Ширина, см 25
Довжина, см 31

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!