src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Фігура садова Гном з табличкою 1

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 332-01
Наявність: В наявності
Артикул: F4021(P)
Країна: Україна

999
  • 999.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 60
Ширина, см 25
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Гноми (від лат. gēnomos — підземний житель, або від ін-грец. Γνώση — знання) — казкові карлики із західноєвропейського, в першу чергу германо-скандинавського, фольклору, часті герої казок і легенд.

Згідно з оповідями, вони бородаті і славляться багатством і майстерністю

Наша садова фігура Гном з табличкою 1 - не тільки прикрасить ваш сад і двір, але і буде захищати Вас від негативу і злих духів!

Всі ми знаємо, що казкові гноми домосіди, вони рідко покидають свої будиночки, а якщо вирушають в дорогу, то тільки за великою потребою. Саме тому у всіх народів садові фігури гноми символізують домашній затишок та спокій, відданість традиціям та вірність. Вони дуже подобаються дітям, оскільки виглядають чарівно та дуже позитивно.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, бо над кожною попрацював кваліфікований скульптор та художник! Ваш садок заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашому досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, вологопроникності і термостійкості. Цю якість полістоуну абсолютно не порівняти з аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів...


Розміри

Висота, см 60
Ширина, см 25
Довжина, см 31

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!