src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Фігура садова ГНОМ з табличкою 2

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 333-01
Наявність: В наявності
Артикул: F4022(P)
Країна: Україна

899
  • 899.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 51
Ширина, см 18
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригинальная Фигура ГНОМ с табличкой 2 для Вашого саду, заміського будинку та дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби, що зберігають свій колір за будь-яких погодних умов більше 3-х років!

Всі ми знаємо, що казкові гноми домосіди, вони рідко покидають свої будиночки, а якщо вирушають в дорогу, то тільки за великою потребою. Саме тому у всіх народів садові фігури гноми символізують домашній затишок та спокій, відданість традиціям та вірність. Вони дуже подобаються дітям, оскільки виглядають чарівно та дуже позитивно.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, бо над кожною попрацював кваліфікований скульптор та художник! Ваш садок заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашому досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, вологопроникності і термостійкості. Цю якість полістоуну абсолютно не порівняти з аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти в продажу...


Розміри

Висота, см 51
Ширина, см 18
Довжина, см 33

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!