src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Фігурка для саду Закохані Сурікати

Виробник: Україна
Модель: 764-01
Наявність: В наявності
Артикул: F0206(P)
Країна: Україна

559
  • 559.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 49
Ширина, см 18
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригінальна Фігурка Закохані Сурікати для Вашого саду, заміського будинку і дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби зберігають свій колір при будь-яких погодних умовах більш 3-х років!

Фігурки тварин, завдяки високій кваліфікації наших фахівців і унікальності матеріалу полістоун - досягають такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді навряд чи Ви зможете відрізнити їх від живих оригіналів. Вони дуже подобаються дітям, оскільки виглядають чарівно і дуже позитивно.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашому досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді/

Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, вологопроникності і термостійкості.

Цю якість полістоуну абсолютно не можна порівняти з аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти на ринках і трасах...


Розміри

Висота, см 49
Ширина, см 18
Довжина, см 23

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!