src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Садова фігурка Сурикат

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 65-01
Наявність: В наявності
Артикул: F0204(P)
Країна: Україна

379
  • 379.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 50.5
Ширина, см 11.5
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Сурікати (Suricata suricata) - близькі родичі мангустів. Ці симпатичні тваринки живуть у пустелях Калахарі і Наміб, а також в інших регіонах Південної Африки.

Ці забавні звірята мають звичку чергувати біля входів в нору. Недарма місцеві жителі називають їх "вартовими пустинь". Склавши передні лапки на животі, і злегка спираючись на хвіст, "черговий" сурикат пильно видивляється небезпека. У разі нештатної ситуації, він моментально пірнає в нору, сповіщаючи родичів різким свистом. сурікати володіють відмінним зором і нюхом, вони добре бігають, стрибають і лазять по деревах і скелях.

Ми створили садову фігурку Сурикат - яка максимально схожа на оригінал. Садова фігурка Сурикат буде особистим "черговим" або "часового" у Вас у дворі, саду, заміському будинку...

Фігурки тварин, завдяки високій кваліфікації наших фахівців і унікальності матеріалу полістоун - досягають такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді навряд чи Ви зможете відрізнити їх від живих оригіналів. Вони дуже подобаються дітям, оскільки виглядають чарівно і дуже позитивно.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашому досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді/

Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, вологопроникності і термостійкості.

Цю якість полістоуну абсолютно не можна порівняти з аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів...


Розміри

Висота, см 50.5
Ширина, см 11.5
Довжина, см 14

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!