src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Садова фігурка Хлопчик з дівчинкою на грибочки

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 636-01
Наявність: В наявності
Артикул: F4034(P)
Країна: Україна

599
  • 599.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 24
Ширина, см 13.5
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригинальная Фигурка Мальчик с девочкой на грибочке для Вашого саду, заміського будинку та дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби, що зберігають свій колір за будь-яких погодних умов більше 3-х років!

Цікава серія фігурок-діток – натуральність, висока якість – аналогів Ви не знайдете! Відмінно вписуються в будь-який ландшафтний дизайн та інтер'єр.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, оскільки над кожною попрацював кваліфікований скульптор і художник! Ваш сад заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашому досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності та натуральності, що при першому розгляді Ви поринете у справжню казку та чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь за довговічністю, удароміцністю, вологопроникністю та термостійкістю. Ця якість полістоуна абсолютно не порівнянна з аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти в продажу...


Розміри

Висота, см 24
Ширина, см 13.5
Довжина, см 23.5

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!