Садова фігура ГНОМ з морквою

Виробник: Україна
Модель: 19-01
В наявності
Артикул: G0148(P)
Країна: Україна

729
  • 729.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 48
Ширина, см 20
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Гноми (від лат. gēnomos — підземний житель, або від ін-грец. Γνώση — знання) — казкові карлики із західноєвропейського, в першу чергу германо-скандинавського, фольклору, часті герої казок і легенд.

Згідно з оповідями, вони бородаті і славляться багатством і майстерністю

Наша садова фігура Гном з морквою - не тільки прикрасить ваш сад і двір, але і буде захищати Вас від негативу і злих духів!

Всі ми знаємо, що казкові гноми домосіди, вони рідко покидають свої будиночки, а вже якщо вирушають у дорогу, то тільки за великої потреби. Саме тому у всіх народів садові фігури гноми символізують домашній затишок і спокій, прихильність традиціям і вірність. Вони дуже подобаються дітям, оскільки виглядають чарівно і дуже позитивно.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, оскільки над кожною попрацював кваліфікований скульптор і художник! Ваш сад заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашеу досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, влагонепроницамости і термостійкості. Це якість полістоун абсолютно не порівняти з українськими аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів...


Розміри

Висота, см 48
Ширина, см 20
Довжина, см 25

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!