src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Садова фігурка Їжачок маленький S1

Виробник: Україна
Модель: 46-01
Наявність: В наявності
Артикул: F4006(P)
Країна: Україна

219
  • 219.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 10
Ширина, см 10
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригінальна Фігурка Їжачок маленький S1 для Вашого саду, заміського будинку і дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби зберігають свій колір при будь-яких погодних умовах більш 3-х років!

Фігурки тварин, завдяки високій кваліфікації наших фахівців і унікальності матеріалу полістоун - досягають такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді навряд чи Ви зможете відрізнити їх від живих оригіналів. Вони дуже подобаються дітям, оскільки виглядають чарівно і дуже позитивно.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, оскільки над кожною попрацював кваліфікований скульптор і художник! Ваш сад заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашому досвіду та обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним та друзям.

полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності та натуральності, що при першому розгляді/

Ви поринете у справжню казку та чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь за довговічністю, удароміцністю, вологопроникністю та термостійкістю.

Цю якість полістоуну абсолютно не можна порівняти з аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти на ринках і трасах...


Розміри

Висота, см 10
Ширина, см 10
Довжина, см 15
Вага, кг 0.33

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!