полістоун">

Фігурка для саду Їжачок на спині малий

Виробник: Україна
Модель: 757-01
Немає в наявності
Артикул: HA9023-1-2S
Країна: Україна

179
  • 179.00 грн

Всі варіанти даного товару:
Нет в наличии
малий
малий
Нет в наличии
середній
середній
Нет в наличии
великий
великий

Стислі характеристики
Всі характеристики


Відмінна Фігурка Їжачок на спині малий для Вашого саду, заміського будинку і дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби зберігають свій колір при будь-яких погодних умовах більш 3-х років!

Фігурки з серії Їжачки можна легко сплутати з справжніми їжачками, особливо ввечері, в сутінках.

Вони дуже подобаються дітям, оскільки виглядають чарівно і дуже позитивно.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, оскільки над кожною попрацював кваліфікований скульптор і художник! Ваш сад заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашеу досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді/

Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, влагонепроницамости і термостійкості.

Це якість полистоун абсолютно не можна порівняти з аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти на ринках і трасах...


Розміри

Висота, см 14
Ширина, см 12
Довжина, см 10

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!