Фігурка Ангел Хлопчик перламутр

Знято з виробництва
Виробник: Україна
Модель: 128-01
Немає в наявності
Артикул: P102078
Країна: Україна

638
  • 638.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 52
Ширина, см 23
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригінальна Фігурка Ангел Хлопчик перламутр для Вашого саду, заміського будинку і дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби зберігають свій колір при будь-яких погодних умовах більш 3-х років!

У всіх народів садові фігури ангели символізують спокій, надійність, захист і спокій, а також прихильність традиціям і вірність. Вони дуже гармонійно вписуються в абсолютно будь-який ландшафтний дизайн та інтер'єр.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, оскільки над кожною попрацював кваліфікований скульптор і художник! Ваш сад заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашеу досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, влагонепроницамости і термостійкості. Це якість полистоун абсолютно не порівняти з українськими аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти на ринках, трасах, садових центрах...


Розміри

Висота, см 52
Ширина, см 23
Довжина, см 23

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!