Фігурка для саду Ангел з яблуками

Виробник: Україна
Модель: 762-01
В наявності
Артикул: AN0101-7(P)
MPN: 762-01
Країна: Україна

829
  • 829.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 49
Ширина, см 18
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригінальна Фігурка Ангел з яблуками для Вашого саду, заміського будинку і дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби зберігають свій колір при будь-яких погодних умовах більш 3-х років!

У всіх народів садові фігури ангели символізують спокій, надійність, захист і спокій, а також прихильність традиціям і вірність. Вони дуже гармонійно вписуються в абсолютно будь-який ландшафтний дизайн та інтер'єр.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, оскільки над кожною попрацював кваліфікований скульптор і художник! Ваш сад заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашеу досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, влагонепроницамости і термостійкості. Це якість полистоун абсолютно не порівняти з українськими аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти на ринках, трасах, садових центрах...


Розміри

Висота, см 49
Ширина, см 18
Довжина, см 19

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!