Саджанець Черешня Казка, DekoPlant

Виробник: DekoPlant
Модель: 2066-13
Немає в наявності
Артикул: 9639.001
MPN: 2066-13
Країна: Україна

149
  • 149.00 грн
Черешня Казка - холодостійкий, великоплідний сорт ранньостиглої черешні.

Дуже стабільний врожайності, плоди можна збирати в середині червня. М'якоть щільна, хрустка, з медовим смаків, у міру з кислинкою.

Має високі товарні характеристики, так само високу стійкість до морозів.

Підщепа: антипко.

Опис сорту: сорт від схрещування Дрогана жовта і Валерія Чкалова. В плодоношення вступає на 3-4 рік після посадки. Дерево середньоросле, крона широка, щільна. Володіє чудовою переносимістю морозів і високим імунітетом до хвороб. Плоди черешні містять багато цукрів, органічних кислот, пектинових і дубильних речовин, а також каротин та інші вітаміни, значна кількість солей заліза.

Плоди: ягоди відрізняються дуже темним, майже чорним кольором, за розміром неймовірно великі – до 15 грам. Мають злегка витягнуту округлу форму. На смак солодкі, соковиті, злегка хрусткие. Урожай встигає дуже до середини червня. Врожайність з кожним роком підвищується.

Термін дозрівання плодів: середина червня.

Час посадки: весна (квітень), осінь (жовтень).

Особливості агротехніки: навіть якщо сорт зимостійкий, краще вибрати ділянку, захищений від північних вітрів. Черешня – культура світлолюбна. Грунт повинен бути досить родючий, вологоємний і вологопроникний, за типом – супіщаний або середньосуглинковий. Черешня вимоглива до вологи, але не здатна переносити навіть недовгий час застої води. Тому не висаджуйте в місцях, де близько залягають грунтові води. Висаджують навесні. Посадочна яма 55-60 см, ширина 75-80 див. не перестарайтеся з добривами, їх достаток може призвести до появи сильних приростів. Черешню можна висаджувати глибоко. Проводьте щорічну формуючу обрізку, так як у черешні досить інтенсивне зростання пагонів. Робіть це навесні, до то як набухнуть бруньки. Восени або взимку цього робити не можна!

Протягом літніх місяців проведіть три додаткові поливи, кожен раз при цьому мульчуйте і розрихлюйте грунтову кірку. Поповнюйте запас поживних речовин черешні, поєднуючи органічні і мінеральні елементи живлення. Черешня дуже болісно реагує на недолік вологи в землі. Поливайте додатково ваші дерева, особливо вони корисні перед початком підзимових холодів.

Догляд: обрізання, обробка від шкідників і збудників захворювань, рясний полив, розпушування грунту пристовбурового кола, підгодівля.

Упаковка: поліетиленовий пакет з кольоровою повнокольорового наклейкою.

Виробник: Україна, Декоплант.

Увага: HTML не підтримується!

+
+
10%

Ембіко УКОРІНЮВАЧ

35.50 грн 31.95 грн
=
Економія: 13.00 грн
360.50 грн

+
+
=
Економія: 6.00 грн
222.00 грн

+
+
=
Економія: 5.00 грн
228.00 грн

+
+
=
Економія: 6.00 грн
263.00 грн

+
5%

Ентоцид, 100 гр

64.50 грн 61.28 грн
+
=
Економія: 6.00 грн
255.00 грн