src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Саджанець Виноград Лівія, DekoPlant

Виробник: DekoPlant
Модель: 2015-13
Наявність: Немає в наявності
Артикул: 5649.002
EAN: 2014588041766
Країна: Україна

135
  • 135.00 грн


Стислі характеристики
Культура Виноград
Всі характеристики


Виноград Лівія - суперранній сорт столового винограду з великими гронами і великими рожевими ягодами з яскраво вираженим мускатним ароматом, який зберігається в ягодах після дозрівання до місяця.

Практично не уражається оїдіумом, відрізняється гарною морозостійкістю.

Упаковка: пакет з субстратом.

Опис сорти. Термін дозрівання ранній. Кетяги великі, довжиною від 25 см, циліндричні, середньо-рихлі. Деякі грона гіллясті. Ягоди від овальної до яйцевидної форми. Довжина ягід від 28 мм, ширина 18-20 мм. Забарвлення ягід – рожевий . м'якоть м'ясисто-соковита, з мускатним ароматом. Шкірка тонка. В ягодах 1-3 насіння, які легко відділяються від м'якоті. Оїдіумом практично не уражається. Стійкість до мілдью висока. Необхідна профілактика фунгіцидами.

Характеристики Виноград Лівія Декоплант

  • Суперранній сорт столового винограду з великими і великими гронами рожевими ягодами з яскраво вираженим мускатним ароматом, який зберігається в ягодах після дозрівання до місяця. Практично не уражається оїдіумом, відрізняється хорошою морозостійкістю.
  • саджанець із закритою кореневою системою
  • любить легкі, добре прогріваються грунти. Укорінюваність живців дуже добра коренева система потужна. Швидко приживається.
  • для винограду важливим є догляд за ним, від цього залежить врожайність. Основною умовою для вирощування цього сорту є добре зволожена ґрунт, особливо для молодих саджанців.
  • Термін дозрівання ранній. Кетяги великі, довжиною від 25 см, циліндричні, середньо-рихлі. Деякі грона гіллясті. Ягоди від округлої до яйцеподібної форми. Довжина ягід від 28 мм, ширина 18-20 мм. Забарвлення ягід – рожевий . м'якоть м'ясисто-соковита, з мускатним ароматом. Шкірка тонка. В ягодах 1-3 насіння, які легко відділяються від м'якоті. Оїдіумом практично не уражається. Стійкість до мілдью висока.
  • Україна, Декоплант
  • 1 л


Зовнішній вигляд

Культура Виноград
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!