src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Саджанець Виноград Конвалія, DekoPlant

Виробник: DekoPlant
Модель: 2014-13
Наявність: Немає в наявності
Артикул: 9018.001
Країна: Україна

135
  • 135.00 грн


Стислі характеристики
Культура Виноград
Всі характеристики


Виноград Конвалія - популярен за свої чудові смакові якості і особливо за мускатно-ландышевый аромат.

Столовий сорт, смачні, соковиті плоди. Добре переносить транспортування, так само може довго зберігатися, а якщо в прохолодному приміщенні, то і всю зиму.

Плоди:кетяги вагою від 500 г, нерідко окремі грона можуть досягати вагою 1,5 кг. Великі ягоди, красивою подовженої форми (від 14 до 18 м), шкірка лимонного кольору, щільна, але при вживанні практично непомітна. Соковита, солодка м'якоть, ніжний аромат мускату і конвалії.

Термін збирання врожаю: серпень.

Час посадки:кінець березня-початок квітня.

Місце посадки: любить легкі, добре прогріваються грунти. Укорінюваність живців дуже хороша, коренева система потужна. Швидко приживається і рано вступає в плодоношення. Витримує морози до -21° С, а під укриттям і до -30° С.

Догляд:Для винограду важливим є догляд за ним, від цього залежить врожайність. Основною умовою для вирощування цього сорту є добре зволожена ґрунт, особливо для молодих саджанців.

Упаковка:кольоровий п/е пакет з повнокольоровим наклейкою.

Характеристики Виноград Конвалія, середньоранній Декоплант

  • грона вагою від 500 г, нерідко окремі грона можуть досягати вагою 1,5 кг. Великі ягоди, красивою подовженої форми (від 14 до 18 м), шкірка лимонного кольору, щільна, але при вживанні практично непомітна. Соковита, солодка м'якоть, ніжний аромат мускату і конвалії.
  • термін збору врожаю: серпень.
  • любить легкі, добре прогріваються грунти. Укорінюваність живців дуже добра коренева система потужна. Швидко приживається і рано вступає в плодоношення. Витримує морози до -21° С.
  • коренева система закрита
  • для винограду важливим є догляд за ним, від цього залежить врожайність. Основною умовою для вирощування цього сорту є добре зволожена ґрунт, особливо для молодих саджанців.
  • кольоровий п/е пакет з повнокольоровим наклейкою.
  • популярний за свої чудові смакові якості і особливо за мускатно-ландышевый аромат. Столовий сорт, смачні, соковиті плоди. Добре переносить транспортування, так само може довго зберігатися, а якщо в прохолодному приміщенні, то і всю зиму.
  • Україна, Декоплант
  • 1 л

Зовнішній вигляд

Культура Виноград
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!