src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Саджанець Журавлина Бен Лір, DekoPlant

Виробник: DekoPlant
Модель: 2030-13
Наявність: Немає в наявності
Артикул: 1650.003
Країна: Україна

89
  • 89.00 грн
Журавлина Бен Лір - середньостиглий, морозостійкий сорт.

Дозріває в кінці серпня – початку вересня. Врожайність – до 15 т/га. Лоза середньої товщини і висоти, листя темно-зелені, великі.

Дозрілі ягоди великі, округлі, глянцеві, темно-червоного, майже чорного кольору, до 20 мм в діаметрі.

М'якоть плоду тверда. У свіжому вигляді може зберігатися недовго, тому краще використовувати для переробки або заморожувати журавлину Бен Лір.

Упаковка: пакет з субстратом.

Посадка. Любить півтінь або сонячні місця. Віддає перевагу грунту вологі, кислі, торф'янисті. Потрапивши на вологий ґрунт, візьметься за будь-саджанець журавлини. На дно посадкової ями засипте керамзит або гравій, додайте тирсу, перемішайте, залийте водою і висаджуйте кущ.

Догляд. Головне – щоб не засохли молоденькі саджанці. Для цього можна використовувати кору соснову, тоді після поливу волога буде затримуватися надовго. Крім того, навесні це охоронить від коливання температур, стане легше боротися з бур'янами, не буде перегріватися грунт. Поки кущ росте, можна закласти основу його форми. Краще формувати високий кущ компактний, стимулюючи зростання вертикальних пагонів, видаляти малозимостойкие сланкі. Добре поливайте, укрийте на зиму, і віддячить вас багатим урожаєм і красивим видом журавлина Бен Лір.

Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!