Гуміфренд, 500 мл біо гумат калію

Organic Standart
Виробник: БТУ
Модель: 2293-07
В наявності
Артикул: 2293-07
EAN: 4820102751725
Країна: Україна

119.5
  • 119.50 грн


Стислі характеристики
Об`єм, л 0.5
Клас токсичності 4 (нетоксичні)
Всі характеристики


Гумифренд 500 мл - комплексне добриво на основі гумату калію з додатковим вмістом корисних мікроорганізмів і продуктів їх метаболізму

Ефект від застосування

  • активізація надходження в рослину поживних речовин і підвищення коефіцієнта їх використання;
  • посилення діяльності, корисної мікрофлори ґрунту;
  • активізація синтезу білків, вуглеводів і вітамінів в рослинах;
  • підвищення стійкості рослин до негативних факторів навколишнього середовища;
  • активізація росту і розвитку рослин;
  • підвищення врожайності та якості сільськогосподарської продукції.

Призначення та застосування

Добрива Гумифренд призначені для обробки насіння, саджанців, пупки і прикореневого підживлення зернових, олійних, овочевих, плодово-ягідних культур в період вегетації з метою забезпечення рослини такими фізіологічно активними речовинами як гумінові і фульвокилоты, амінокислоти, пептиди та інші, а також мікроелементами в легкодоступній формі, для підвищення стійкості до стресових ситуацій, виведення рослини з стресу внаслідок згубного впливу агрохімікатів, поліпшення процесів росту, развития и интенсивности метаболизма что ком комплексно влияет на повышение урожайности и улучшения качества сельскохозяйственной продукции и для обработки почвы с целью обеспечения его активным гумусом и микроорганизмами.

Предпосевная обработка семян: Обработку семян проводят опрыскиванием рабочим раствором удобрения или замачиванием в нем семена в день посева на 1-2 ч.

Внекорневая подкормка (опрыскивание) растений: Проводят рабочим раствором в период вегетации в рекомендованные фазы развития растений. Для подкормки растений используют ранцевые опрыскиватели.

Добрива «ГУМИФРЕНД» можна застосовувати як самостійно, так і спільно з іншими препаратами живлення та захисту рослин.

Склад:

Основною складовою добрив є калійні солі гумінових і фульвокислот, комплекс мікроорганізмів (Bacillus, амінокислоти, пептиди, полісахариди, бурштинову кислоту), а також збалансований комплекс макроелементів (азот, фосфор, калій) і мікроелементів (сірка, магній, цинк, залізо, марганець, бор, мідь, кремній, молібден, кобальт). Склад добрив розроблений в залежності від потреб всіх груп сільськогосподарських культур.


Розміри

Об`єм, л 0.5

Додатково

Клас токсичності 4 (нетоксичні)
Увага: HTML не підтримується!