src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Фігурка для саду Троє Сурікатів

Виробник: Україна
Модель: 763-01
Наявність: В наявності
Артикул: F0207(P)
Країна: Україна

519
  • 519.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 46
Ширина, см 17
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригинальная Фигурка Трое Сурикатов для Вашого саду, заміського будинку та дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби, що зберігають свій колір за будь-яких погодних умов більше 3-х років!

Фигурки животных, благодаря высокой квалификации наших специалистов и уникальности материала полістоун - достигают такой правдоподобности и натуральности, що при першому розгляді Ви навряд чи зможете відрізнити їх від живих оригіналів. Они очень нравятся детям, поскольку выглядят очаровательно и очень позитивно.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашому досвіду та обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним та друзям.

полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності та натуральності, що при першому розгляді/

Ви поринете у справжню казку та чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь за довговічністю, удароміцністю, вологопроникністю та термостійкістю.

Это качество полістоуна абсолютно не сравнимо с аналогами фигур из гипса, полимербетона, пластика и других материалов, которые Вы можете встретить на рынках и трассах...


Розміри

Висота, см 46
Ширина, см 17
Довжина, см 20

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!