Садова фігурка Ведмедик садівник з секатором малий

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 72-01
В наявності
Артикул: F4003(P)
Країна: Україна

389
  • 389.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 34.5
Ширина, см 16
Матеріал полістоун
Всі характеристики


А у Вас є свій особистий садівник???!!

Оригінальна Фігурка Ведмедик садівник з секатором малий для Вашого саду, заміського будинку і дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби зберігають свій колір при будь-яких погодних умовах більш 3-х років!

Новітня серія фігурок-Ведмедиків - помічників! Аналогів Ви не знайдете! Відмінно вписуються в будь-який ландшафтний дизайн та інтер'єр.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, оскільки над кожною попрацював кваліфікований скульптор і художник! Ваш сад заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашеу досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, влагонепроницамости і термостійкості. Це якість полістоун абсолютно не порівняти з українськими аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти на ринках, трасах, садових центрах...


Розміри

Висота, см 34.5
Ширина, см 16
Довжина, см 17

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!